Harmonijas meklējumu laiks. 19. aprīlī – Pilnmēness Svaru zīmē

15-04-2019

pilnmeness_svari

19. aprīlī būs jau otrais šogad Pilnmēness Svaru zīmē – pirmais bija martā, atverot iespēju un pārmaiņu portālu.

Sākot ar 20. martu šis enerģētiskais portāls mūs bīdīja un virzīja, palīdzot atrast jaunu līdzsvaru dzīvē un pakāpties augstāk savā attīstībā.

19. aprīlī Visums aicina darīt visu, lai justos vienoti ar savu iekšējo būtību. Tas palīdzēs ieraudzīt jaunas iespējas, kas slēpjas katrā cilvēkā. Svarīgs temats būs arī visa veida attiecības: būs jāsaprot, kas jāsaglabā un kas – jāatlaiž.

Pirmais Pilnmēness Svaros bija vairāk saistīts ar iekšējo līdzsvaru, kamēr otrais attiecas uz līdzsvaru attiecībās ar apkārtējiem.

Lai to panāktu, vispirms jāsaprot un jāapzinās savs pašvērtējums. Tu esi tā vērts, lai tevi mīlētu tāpat kā tu mīli citus. Tu esi pelnījis cieņu. Tu esi piedošanas vērts. Tu esi pelnījis tapt sadzirdēts. Tavas jūtas ir svarīgas. Un tu esi pelnījis attiecības, kas atbilstu šai patiesībai.

Jo vairāk tu mīli un novērtē sevi, jo mazāk iespēju, ka pacietīsi attiecības, kas grauj tavu līdzsvaru.

Mīlestība ir sarežģīta lieta, mīlēt sevi reizēm var būt grūti, bet bez beznosacījuma mīlestības pret sevi dzīve var būt pārāk grūta, sāpīga un smaga. Tiklīdz mēs to iemācīsies, uzreiz mainīsies arī attiecības ar citiem.

Šajā Pilnmēnesī pajautā sev, kuras attiecības vairs neatbilst tavam labākajam “es”? Tās var būt attiecības ar otru cilvēku, bet var būt arī saites ar objektu vai ideju, piemēram, naudu, darbu, pārliecību. Visums vēlas, lai tu atbrīvotos no attiecībām, kas ir novecojušas un vairs tev neatbilst.

Šis Mēness izgaismos to, ko nepieciešams “saremontēt un salabot”, vai ļaus saprast, ka no kaut kā jāatvadās.

Pilnmēness tāpat vienmēr saistīts arī ar zināmu saspringtu enerģiju, kas palīdzēs tev atraisīt vecās saites reizi par visām reizēm.

Lai gan šī spriedze var šķist smaga, to var izmantot savās interesēs, rodot vajadzīgos spēkus nepieciešamajām pārmaiņām.

Avots: “Esotericblog”

loading...

2 Comments

  1. Сергей 16.04.2019 at 20:45 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!x

  2. Lelde 16.04.2019 at 21:14 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 157 miljoni dolāru, un, izmantojot Pilnmēness spēcīgo ietekmi, jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.