Gulētiešanas horoskops. Cikos doties pie miera katrai zodiaka zīmei, lai justos labi?

07-01-2019

miegs

Daudzas cilvēka personības īpatnības nosaka tieši viņa dzimšanas mēnesis, uzskata astrologi. Zodiaka zīme tāpat palīdz noteikt, cik stundas miega nepieciešamas katru dienu.

Auns
Auns, tava milzīgā enerģija var ļaut negulēt pat vairākas dienas. Protams, laiku pa laikam tu “aizej sevī” un guli kā bērns, bet parasti tev ir daudz enerģijas rezervju.

Vērsis
Vērsim nepieciešamas vismaz septiņas stundas miega, tāpēc ieteicams doties pie miera ap plkst. 23. Vērsim parasti vajadzīgs papildu laiks no rīta, lai justos pilnībā pamodies, tāpēc šis laiks tev r optimāls. Un visu dienas ritma sakārtošanu vislabāk sākt, ceļoties sešos no rīta!

Dvīņi
Dvīņiem ir kāds slikts ieradums: viņi pārāk vēlu pamostas. Bet patiesībā grib celties agri, lai ātrāk sāktu diena gaitas, tāpēc cenšas iet gulēt laikus, ja tas izdodas. Labākais laiks – ap 23, lai vakara stundas varētu veltīt savām nodarbēm, bet no rīta nebūtu pārāk nelaimīgi.

Vēzis
Vēzim vajadzīgas vismaz astoņas stundas miega, lai justos atpūties. Tas nozīmē, ka vēlākais gulētiešanas laiks varētu būt ap 23. Vēzis patiesībā ir produktīvākais, kad izguļas deviņas desmit stundas, bet tas ne vienmēr ir reāli iespējams.

Lauva
Lauva ir ļoti ekstroverta personība, bet šīs zīmes dzīves telpa veidojas ap vienatni un relaksāciju, tāpēc tev svarīgi par sevi rūpēties un doties pie miera tad, kad pats to vēlies.

Jaunava
Jaunava ir metodiska un vienmēr visu izplāno. Viņai patīk celties ļoti agri no rīta. Tāpēc gulēt var iet pat 20.00 vakarā.

Svari
Svari ir viena no tām zīmēm, kurām ieteicams gulēt iet ap 23.00 vakarā. Svari velta tik daudz laika un spēku līdzsvara meklējumiem un tik neatlaidīgi cenšas panākt, lai visi tos mīlētu, ka dienas beigās mēdz būt morāli un fiziski izsmelti. Vajadzīgs laiks, lai pārlādētos, vislabāk skaistā guļamistabā!

Skorpions
Skorpiona privātā dzīve un paradumi vairākumam cilvēku ir noslēpums, tostarp arī vistuvākajiem un partneriem. Tāpēc šai gadījumā – bez noteiktām rekomendācijām.

Strēlnieks
Strēlnieks ir īsta pūce. Strēlnieki vislabāk darbojas nakts vidū, kad viņiem ir enerģijas pieplūdums, bet pēc tam guļ līdz pusdienas laikam! Viņiem grūti agri doties pie miera, jo ir tik daudz jāpaspēj vienas dienas laikā!

Mežāzis
Mežāzis “pusnaktī pārvēršas par ķirbi” un noguļ septiņas līdz astoņas stundas neatkarīgi no gulētiešanas laika. Tas nozīmē: ja plkst. 7:00 jāceļas uz darbu, gulēt jāiet ne vēlāk kā pusnaktī, lai nākamajā dienā labi justos.

Ūdensvīrs
Labākās idejas Ūdensvīrus apciemo miegā. Šī ir vienīgā zodiaka zīme, kuras pārstāvjiem vērts gultai blakus turēt piezīmju blociņu, lai pamostoties varētu uzreiz pierakstīt visas spīdošās idejas.

Zivis
Gulta Zivīm ir viena no svarīgākajām vietām pasaulē. Zivis dievina doties pie miera un gulēt pēc iespējas ilgāk! Zivīm ļoti patīk gulēt, tāpēc tās neieklausās nekādos ieteikumos attiecībā uz miega ilgumu vai gulētiešanas laiku.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Zaķis 09.01.2019 at 00:06 - Atbildēt

    Nu kur vēl trāpīgak… Vismaz par mani, Strēlnieku.