Gribi piesaistīt savai dzīvei bagātību? Maini šos desmit paradumus

10-09-2019

Daudzi cilvēki dzīvo ar “toksisku” pārliecību, ka bagātība un pārticība aprobežojas tikai ar solīdu bankas kontu. Tā vietā, lai baudītu visas patiesas labklājības priekšrocības, viņi turpina pieturēties pie savām ierastajām idejām.

Taču pienācis tam pielikt punktu. No šodienas tu vari pārstāt darīt to, kas traucē sasniegt tavus mērķus. Pienācis pārmaiņu laiks.

1. Atsakies no domāšanas ierobežojumiem
Pasaulē, kurā mēs dzīvojam, ir pietiekami resursu ikvienam cilvēkam. Viss, kas no tevis vajadzīgs, ir tam noticēt. Pirmkārt, tev ir jāmaina domāšanas veids. Tikai tā tu spēsi sākt dzīvot pārpilnībā.

2. Pārstāj pazemināt pašapziņu
Svarīgi ir tikt vaļā no vēlmes uzskatīt sevi par nenozīmīgu personību, kas kaut ko nav pelnījusi. Katram no mums ir tiesības savu fantastisko tagadni. Lai to panāktu, ir tikai jāpārstāj pazemināt savu pašapziņu un ļaut sev dzīvot pārpilnībā.

3. Pārstāj novelt atbildību uz citiem cilvēkiem un vainot viņus
Tev ir jāpārstāj vainot savus vecākus, valdību, laulāto, Dievu un visu pasauli par savu finansiālo stāvokli.

Mēs neesam upuri, tāpēc mums jāiegūst kontrole pār savu dzīvi un jāpārstāj šķērdēt spēkus negatīvajam.

4. Tiec vaļā no domas, ka tu neesi pelnījis būt bagāts
Patiesībā bagātībā nav nekā slikta, kā arī tajā, lai ļautu dzīvei sniegt mums dāvanas un labklājību. Ir jāpārtrauc visu laiku atteikties un sākt to pieņemt.

5. Pārprogrammē sevi
Nav svarīgi, kur un kas tu biji pagātnē – mēs un mūsu senči esam gājuši daudz kam cauri. Bet tās ir visas tavas atmiņas, nevis realitāte. Un pret to ir attiecīgi jāattiecas. Laiki mainās, bet kopā ar tiem arī mēs paši.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...