Gobzems par sapņu sievieti: viņa nedrīkst būt stulba!

07-09-2021

Aldis Gobzems šovā “Kad viņas satiekas” 1188play

Attiecību veidošana ar spēcīgu un atvērtu personību ne vienmēr ir viegla, arī Aldis Gobzems, kā zināms, pašlaik ir brīva vīrieša statusā, taču joprojām saglabājis lieliskas attiecības ar bērnu māti. Neraugoties uz brīva vīrieša statusu, Gobzems atzīst, ka nealkst par katru cenu mesties attiecībās un laulībā, jo viņa raksturs ir gana sarežģīts. Viņš nebūs no tiem, kuriem sieva varēs pateikt, kad un cikos jābūt mājās.

Viņš atzīst, ka viņam kā vīrietim pirmajā vietā ir darbs, otrajā hobiji un tikai trešajā – sievietes un bērni, pretējā gadījumā Cēzars no vīrieša nesanāktu.

Jautāts par to, kādu sievieti tad vēlētos redzēt sev blakus, Gobzems noteic: “Ir tikai viens noteikums – viņa nedrīkst būt stulba,” norādot, ka inteliģencei ir liela nozīme. Sievietei nav obligāti jāstrādā, bet ir jābūt gana gudrai un attiecībā uz izskatu – svarīgi, lai viss būtu savās vietās, jo vīrieši mīl ar acīm. Turklāt skaistumu Aldis Gobzems spēj novērtēt gana atklāti – ja, skrollējot sociālos tīklus, viņš ierauga skaistu sievietes bildi, viņš nekautrējoties tā arī uzraksta, ka viņam patīk šī bilde. Un, galu galā – kāpēc ne?

Skaties sarunu ar Aldi Gobzemu STV Pirmā! Šovā “Kad viņas satiekas” un 1188play.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Jānis Krīvēns: Kamēr neesmu iemācījies mīlēt sevi, nevarēšu mīlēt nevienu citu

Armands Puče: Kamēr kāp pa karjeras kāpnēm, izaug tavi bērni

Vai ar 10 eiro dienā var izdzīvot? Pieredzē dalās Nauris Brikmanis

loading...