Gatavojies izmest nevajadzīgas lietas? Vispirms veic šo rituālu, lai neizmestu savu veiksmi!

18-03-2023

Ja jau esat savācis visus savus atkritumus, nesteidzieties tos mest uz atkritumu tvertni, jo ir svarīga nianse.

Ja joprojām nezini, kad vislabāk atbrīvoties no vecajām mantām un kā to darīt pareizi, tad iedziļinies – tagad ir īstais laiks izmest lieko.

Tiek uzskatīts, ka nevajadzīgas vai salauztas/novalkātas lietas izsūc cilvēka vitalitāti un neļauj mājās ienākt jaunām un
pozitīvām lietām.

Kāpēc svarīga vecu lietu izmešana?

Vecas lietas var burtiski iemest jūs pagātnē. Vecas lietas var būt iemesls, kāpēc, piemēram, kavējies iegādāties jaunu peldkostīmu, jo šķiet, ka jau viens ir, lai arī sen jau novalkāts un tam laiks uz atkritumu tvertni.

Pastāv arī mistiskā puse: tiek uzskatīts, ka labklājība burtiski “aizbēg” caur vecām un salauztām lietām. Ir arī piezemētāka puse: labi ģērbies cilvēks jūtas pārliecinātāks un var sasniegt vairāk.Vai vecās drēbes var izmest miskastē?

Vispirms apdomājiet, no kā nepieciešams atbrīvoties savā garderobē. Vispirms vajadzētu atbrīvoties no šādām lietām:

– nolietotām zeķēm;

– novalkātiem krūšturiem;

– zeķbiksēm, kas neder; apģērba, kas jums neder;

– jebkurām citām drēbēm, kas jums neder;

– peldkostīmiem, kurus jūs nenēsāsiet;

– drēbēm ar traipiem, ko nevar izmazgāt;

– drēbēm, kas jums nepatīk.

Dažas vecas drēbes nekad nevajadzētu vienkārši mest uz atkritumu urnu. Īpaši nevajadzētu izmest somas un makus, jo jūs varat zaudēt savu naudas plūsmu. Vislabāk šādas lietas būtu sadedzināt vai aprakt pie augoša jauna koka.

Nekad nemetiet apakšveļu atkritumu tvertnē – pretējā gadījumā jūs varat tikt piekrāpta. Laba ideja ir saplēst to gabaliņos vai sadedzināt.

Nedrīkst izmest arī bērnu mantas, jo tiek uzskatīts, ka tās varētu izmantot ļauni cilvēki, lai kaitētu visai ģimenei. Labāk šādas lietas atdot labās rokās, lai tās varētu ziedot citiem bērniem. Arī vecos apavus nedrīkst izmest – tie ir jāsadedzina.Ko teikt, kad izmetat vecas lietas

Lietas, kuras var vienkārši izmest, ieteicams vispirms sūtīt mazgāt, bet nevis mazgāt ar pulveri vai ziepēm, bet vienkārši pagatavot sāls šķīdumu. Tam jau izsenis tiek piedēvētas maģiskas īpašības, un tiek uzskatīts, ka tā spēj ietekmēt lietu enerģiju.

Ja gatavojaties mazgāt drēbes šādā neparastā veidā, ieteicams tās izžāvēt un tad noskaitīt buramvārdus: “Pateicos par labu kalpošanu, tagad brīvē palaižu. Citiem kalpojiet, manu laimi man atstājiet. Āmen.”

Ja esi nolēmis atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, noteikti ieklausies šajos vārdos: labāk ir pārspīlēt, nekā saskarties ar negatīvām sekām!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs lietas, kas mājās ienes sliktu enerģētiku. Tūlīt atbrīvojies no tām!

Uzmanību – labdarība var padarīt par nabagu! Kā atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, nekaitējot sev

Pulkstenis, maks, spogulis. Lietas, ko nedrīkst dāvināt un pieņemt kā dāvanu

Septiņas lietas, kas mums atņem dzīves enerģiju. Kā rīkoties?