Galvenajā lomā – lampiņas! Padomi, kā izdekorēt svinīgu vakariņu galdu

04-12-2019

gaismekli_galvena

Gatavojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, aizdomājamies par svētku galda noformējumu. Uzņemot svētku viesus, vēlamies viņus pārsteigt ar orģinālu svētku galda noformējumu. Kā svētku vakariņas padarīt neaizmirstamas pateicoties oriģinālam un skaistam vakariņu galda noformējumam?

Galdauts un salvetes

Klasiski pierasts svētku galdu noklāt ar baltu galdautu. Taču, ja ir vēlme Ziemassvētku vai Jaunā gada vakariņas padarīt neierastākas un svinīgākas, veikalu tīkla K-rauta un K SENUKAI pārstāvis iesaka būt radošiem un galda noformējumā neizmantot tikai tradicionālas lietas: “Papildus galdautam galda virsmu noklājiet ar skuju koku zariņiem, tas padarīs svētku galda izskatu svinīgāku, kā arī pa telpu izplatīsies patīkama aromāts. Egļu zariņus arīdzan var nokaisīt ar mākslīgo sniedziņu”. Lai nodrošinātu stabilu novietošanas virsmu šampanieša un ūdens glāzēm, kā paliktnīšus var izmantot krāsainas flīzes, tās svētku vakariņu veidotājs var izvēlēties pēc sirds patikas.

Sveces
Maģisku svētku noskaņojumu noteikti radīs sveces. Svētku galda noformēšanai ļoti labi noderēs LED sveces. Šāda tipa sveces ir daudz drošākas, kā arī visu svētku vakariņu laikā nevajadzēs uztraukties par to nomaiņu. Interesanti, ka LED svecēm komplektā nāk pults, ar kuras palīdzību var gaismas elementam nomainīt toni.

Trauki un glāzes
Arī ēdiena servēšanas traukus ar ikdienišķiem palīgrīkiem ir iespējams transformēt neierastos veidos. Ikdienas baltos šķīvjus aizstājiet ar krāsainiem – tumši ziliem vai tumši zaļiem, vai pat sarkaniem. Stikla salātu un rasolu bļodu ciemiņiem interesantāku padariet iepriekš aplīmējot to ar sudraba kristāliņiem vai mākslīgā sniega pārsliņām. Radošuma piesitienu stikla glāzēm piedos viegli izsmidzināmās krāsas pūtieni, nopūstas glāžu apakšas baltā tonī atgādinās aizsalušu ziemas loga rūti – atbilstoši svētku noskaņai.

Dekoratīvie elementi
Lai galda noformējumu padarītu svētku atmosfērai atbilstošāku var izmantot mākslīgās eglītes podiņos. “Bieži vien uz vakariņu galda liekam grieztos ziedus vāzē, taču uz Ziemassvētku un Jaunā gada galda interesanti izskatīsies mazās mākslīgās eglītes podiņos. Izvieto tās perpendikulārā līnijā visa galda garumā.

Ziemassvētkos un Jaunajā gadā neiztikt bez LED gaismiņu virtenēm vai LED mākslīgajām lāstekām, lai galda noformējumu padarītu maģiskāku, tās iespējams izvietot galda vidū.

loading...