Gaisā jūt pavasara elpu! Mīlestības horoskops februārim visām zodiaka zīmēm

07-02-2019

Jaunava
Jaunavām – romantisks laiks! Ja vēl esi viens vai viens – īstais brīdis paskatīties apkārt. Ģimenēm un stabiliem pāriem zvaigznes iesaka romantiskus piedzīvojumus, un nav tik svarīgi, vai tas būs ceļojums vai vakariņas sveču gaismā.

Svari
Svariem mierīgs un harmonisks mēnesis. Nav gaidāmi nopietni satricinājumi, bet arī ko jaunu gaidīt nav vērts. Šis ir laiks, kad saprast, ko tu īsti vēlies un kāda ir tava attieksme pret tuvo cilvēku.

Skorpions
Zvaigznes palīdzēs tiem Skorpioniem, kuri vēlas sākt nopietnas un ilglaicīgas attiecības. Tomēr tev nāksies nedaudz mainīt savu vienpaša dzīvesveidu un iemācīties cienīt tuva cilvēka intereses.
Reizēm tas var nebūt ļoti vienkārši, bet noteikti viss izdosies. Pārus gaida mierīgs un līdzsvarots mēnesis. Paši to piepildiet ar romantiku un jūtām.

Strēlnieks
Februāris kaut kādā ziņā būs pārejas un robežmēnesis. Un ne tikai mīlestībā – jebkurā cilvēku attiecību jomā. Viss, ko paņemsi līdzi, būs uz ilgu laiku. Bet viss, ko atstāsi, paliks pagātnē uz visiem laikiem. Jau esošiem pāriem attiecībās parādīsies jaunas šķautnes, kas padarīs tās vēl tikai ciešākas.

Mežāzis
Tradicionāli tev grūti sākt jaunas attiecības – pārāk daudz prasību pret tuviem cilvēkiem. Un pašam pret sevi. Tomēr februāris dāvās tev iespēju – izmanto to!

Ūdensvīrs
Daudziem Ūdensvīriem februāris būs jauna gada cikla sākuma mēnesis. Kaut kas beigsies, kaut kas sāksies. Tomēr neatstāj visu likteņa varā – šobrīd svarīga tava rīcība un lēmumi. Mīlestībā un attiecībās esi tāds, kāds esi – jūtīgums šobrīd modē!

Zivis
Februāris tev būs pārmaiņu mēnesis. Daudz būs atkarīgs tikai un vienīgi no tava noskaņojuma.
Vientuļas Zivis vieglāk sāks jaunas attiecības, bet jau esošos pāros tavs mainīgais garastāvoklis var nedaudz pabojāt mīlas idilli.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...