Gaisā jūt pavasara elpu! Mīlestības horoskops februārim visām zodiaka zīmēm

07-02-2019

horoskops

2019. gada februāris ir samērā sarežģīts un neviennozīmīgs mēnesis, toties notiek daudz interesanta un aizraujoša. Tas pats attiecas uz attiecībām – mīlestību, ģimeni, draugiem.

Auns
Mēnesis būs veiksmīgāks tiem, kas vēl tikai meklē savas attiecības. Dažādas tikšanās, iepazīšanās, sarunas un romantiski randiņi. Tomēr Auniem vairāk jāizrāda iniciatīva un, kas svarīgi, to var darīt gan vīrietis, gan sieviete – vismaz tā iesaka astrologi

Vērsis
Tavs februāris būs dziļu jūtu un spēcīgu emociju mēnesis. Jaunas, spilgtas attiecības, jaunas notis jau esošajās. Mēnesis ļoti tuvinās jebkuru pāri.

Dvīņi
Laiks nokārtot attiecības, nogludināt konfliktus, nesaprašanos, atjaunot sagrautas vai senas attiecības. Jebkurā gadījumā tev nāksies papūlēties, lai sasniegtu vajadzīgo rezultātu.

Vēzis
Labs un pozitīvs mēnesis, emocionāls un juteklisks. Pavadiet vairāk laika divatā, klusā un romantiskā atmosfērā. Vientuļi Vēži var sastapt kādu interesantu cilvēku, ar kuru veidot ļoti nopietnas attiecības.

Lauva
Izvairies no konfliktiem un strīdiem, centies nekarot, atrodi kompromisu.
Tevi mīl no visas sirds, bet neuzmanība, asi vārdi, darbi un rīcība var nedaudz atvēsināt mīļotā cilvēka jūtas. Pacentieties vairāk laika atrasties kopā, sekojiet līdzi savām emocijām, nenesiet darbu uz mājām.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...