Gadu mijas svētku īpašā frizūra – bize. Kuri pinumi populārākie?

13-12-2017

bizes

Stilisti un dizaineri kā sazvērējušies iesaka 2018. gadu sagaidīt bižainai – bizes rotās ne tikai mazas meitenes, skolnieces un studentes, bet arī dāmas visnotaļ cienījamā vecumā.

Bižu fanes jau zina: šķietami vienkāršā frizūra patiesībā ir viena no sarežģītākajām. Lai patiešām neizskatītos pēc skolas eglītei saposta bērna, frizūras ar bizēm, bizītēm un pinumiem prasa veiklību, prasmi, meistarību un izdomu.

Katram no pinumiem pat ir savs nosaukums: piemēram, franču bize, holandiešu pinums, zivs aste… Tavs meistars tos visus zinās, tikai jāizvēlas laicīgi, jo pīšana ir laikietilpīgs process.

Īss ieskats “bižu vārdnīcā”.

Franču bize – bize no trīs šķipsnām. Pinot pievieno brīvās šķipsnas no abām pusēm.

1

3

Holandiešu bize – ļoti līdzīga franču bizei, tikai matus savāc nevis no augšpuses, bet no apakšas. Arī pīta tā tiek pretējā virzienā, liecot šķipsnas uz leju, tāpēc to reizēm dēvē arī par otrādi pīto franču bizi.

dutch-braid-tutorial

Bize ūdenskritums. To šādi sauc pīšanas tehnikas dēļ. No vienas puses brīvie mati pakāpeniski tiek iepīti bizē, no otras puses šķipsnas tiek atbrīvotas no bizes, krītot kā “ūdenskritums” .
waterfall-braid-1

Nāriņas bize vai zivs aste. Var pīt kā franču vai holandiešu bizi, bet šķipsnas ņem ļoti mazas.
mermaid-braid

mermaid-braid-2

mermaid-braid-3

Visu galvu kā vainags aptveroša bize tevi pārvērtēs grieķu dievietē, savukārt mazas bizītes pie deniņiem “savāks” matus un piešķirs stilīgu asimetriju.

55003e1957062-dianna-agron-braids-hg-xl

braid-chignon

loading...