Gads vēl nav galā! Decembra horoskops visām zīmēm: Vēzim – jauns darbs, Svariem – liels pirkums

06-12-2023

Astrologs Vlads Ross ekskluzīvi aģentūrai UNIAN pastāstīja, ko katrai Zodiaka zīmei vajadzētu paspēt izdarīt līdz jaunajam 2024. gadam.

Auns

Aunam ir nepieciešams laiks, lai iemīlētos un pabeigtu visu, kas saistīts ar radošumu. Taču jums ir jāatbrīvojas no depresijas un hipohondrijas.

Vērsis

Vispirms Vērsim vajadzētu atbrīvoties no vecām lietām mājoklī. Un tad tev vajadzētu rast laiku, lai uzņemtos kādu risku. Jūs varat lēkt ar izpletni, iekarot jaunas virsotnes…

Dvīņi

Dvīņiem es ieteiktu pabeigt svarīgu lietu kārtošanu. Ja esi vēlējies iesniegt šķiršanās pieteikumu, bet vēl neesi to izdarījis, ir laiks atgriezties pie šī jautājuma. Tev vajadzētu arī atbrīvoties no vecā velosipēda, skrituļslidām, automašīnas, jo visi vecie transporta līdzekļi var būt bīstami.

Vēzis

Ja Vēži vēl nav paspējuši pamest darbu, ir pēdējais laiks jau tagad tikt vaļā no nepatīkamas darba vietas. Un, ja vēl aizvien neesi atradis jaunu darbu, tad aktīvāk par to parūpējies. Tev vajadzētu atbrīvoties arī no visiem oficiālajiem papīriem, kas var tevi kompromitēt. Ja tev ir mīlniece vai mīļākais, tad paslēp saraksti savā telefonā, jo partneris to var atklāt.

Lauva

Astrologs iesaka Lauvām veltīt laiku personīgajai dzīvei un tuvībai, kā arī atbrīvoties no finansiālām atkarībām.

Jaunava

Jaunavām vajadzētu padomāt par īpašuma pārdošanu vai pirkšanu. Arī remontdarbi būs labvēlīgi. Turklāt pirms Jaunā gada tev jāatbrīvojas no liekā svara, tāpēc diētas būs labvēlīgas.

Svari

Svari līdz decembra beigām var iegādāties automašīnu, tomēr līdz ar šādiem panākumiem tu vari sastapties arī ar nelabvēļiem. Atrodi nodevējus savā vidē un atbrīvojies no tiem.

Skorpions

Skorpioni var laimēt loterijā. Turklāt jūs varat veiksmīgi investēt. Taču tev vajadzētu paspēt atbrīvoties no veciem plāniem un projektiem. Labāk koncentrēties uz kaut ko jaunu.

Strēlnieks

Ja Strēlniekam nav bijis laika nodarboties ar sportu, tad ir laiks pierakstīties uz sporta zāli. Kas attiecas uz darbu, tev vajadzētu izveidot savu uzņēmumu, lai pārtrauktu strādāt kādam. Ierobežojiet arī saikni ar varas iestādēm.

Mežāzis

Mežāžiem vajadzētu nodarboties ar okultismu. Misticisms, vēršanās pie astrologiem, psihologiem būs veiksmīga. Turklāt tev vajadzētu atgriezties dzimtenē, ja pēdējā laikā esi dzīvojis ārzemēs.Ūdensvīrs

Ūdensvīri var ienākt kādā jaunā kolektīvā un iegūt draugus. Tajā pašā laikā atturieties no riska. Pārmaiņas jūsu personīgajā dzīvē būs labvēlīgas. Tev vajadzētu atbrīvoties no seksuālā partnera, jo priekšā ir tikai labākais.

Zivis

Ja Zivīm nav izdevies kļūt par priekšniekiem, tagad tām vajadzētu uzsvaru likt uz karjeru un līdz Jaunajam gadam gūt panākumus. Starp citu, Zivis var pārtraukt attiecības ar dzīvesbiedriem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs zodiaka zīmes decembrī atradīs patiesu laimi. + Vēl trīs horoskopi gada nogalei!

Mēness kalendārs 2023. gada decembrim: labvēlīgās un bīstamās dienas

Mēness kalendārs DECEMBRIM matu griešanai, krāsošanai un veidošanai

loading...

1 komentārs

  1. Edward Berry 10.12.2023 1:28 pm - Atbildēt

    How To Recover Cryptocurrency, Binary Option & Fake Investments funds Before engaging in any of these Bitcoin investing websites with your hard-earned money, I advise beginner bitcoin investors to conduct due diligence. By promising to make huge earnings, they win your trust and get you to invest more. However, as soon as you make a sizable investment, they purposefully lock your account and demand additional payments before releasing your winnings. I lost $178,000 in cryptocurrency that I had invested with a fraudulent organization, this was almost all of my savings. a particular thank you to Rustik Cyber Hack Service, whose recovery company worked really hard to get my money returned. Rustik Cyber Hack Service can be contacted if you ever find yourself in a situation like this.

    Email:(rustikcyberhacksservice@gmail.com)

    Call/WhatsApp (+ 1) 38. 63. 4 8. 78. 38

    Telegram: Rustikcyberservice