Gads nupat sācies, bet jau tuvojas Mēness aptumsums. Kā to pārlaist?

06-01-2020

Foto – Pixabay


Janvārī dzīvi var negatīvi ietekmēt ne tikai ikdienas ķibeles, bet arī trīs astroloģijā nozīmīgi notikumi, tostarp 10. janvāra Mēness aptumsums.

No 10. līdz 15. janvārim negatīva ietekme būs Saulei, Merkuram, Saturnam un Plūtonam. Visilgāk – no 1. līdz 24. janvārim – turpināsies Saturna un Plūtona apvienošanās Mežāža zīmē, turklāt tiem no 10. līdz 15. janvārim pievienosies “ātrās planētas” Saule un Merkurs.

Šīs dienas var uzskatīt par visneveiksmīgākajām visā šo aspektu iedarbības posmā. Visvairāk šīs parādības skars tās horoskopa zīmes, kuru valdošās planētas ietilpst šajā savienojumā, tātad Dvīņus, Lauvas, Jaunavas un Skorpionus. Var dabūt trūkties arī citas kardinālās zīmes (izņemot Mežāži) – tātad Auni, Vēži un Svari.

Aspekts brīdina par nopietnu pretstāvi, lieliem šķēršļiem saistībā ar likumiem un ierēdņiem, neveiksmēm svarīgos jautājumos un grūtībām oficiālu jautājumu risināšanā.

Astrologi šajās dienās iesaka izvairīties no sarežģītām situācijām un neiedzīvoties ienaidniekos, jo pēc tam ilgi nāksies novērst notikušā sekas.

Īpaši sarežģīts šis laiks būs biznesam, ierēdņiem un tiem, kuri nodevušies karjeras veidošanai.

Mēness aptumsums – 10. janvārī
Nedrīkst aizmirst arī par 10. janvārī gaidāmo Mēness aptumsumu Vēža zīmē – tas vēl vairāk sarežģīs dzīvi Vēžiem, Mežāžiem, kā arī Auniem un Svariem.

Aptumsuma ietekmē tiks pielikts punkts kādam procesam, jautājumam, problēmai, jo dzīve liks saskarties ar sasāpējušo jautājumu aci pret aci un to beidzot atrisināt.

Kaut kas uz visiem laikiem aizies pagātnē, emocionāli liekot to uztvert kā sāpīgu zaudējumu, lai gan objektīvi ieguvums
būs pat lielāks.

Tā kā aptumsums notiks Vēža zīmē, tas pirmkārt skars ģimenes, mājas dzīves un attiecību tēmas, bet Vēžiem arī ietekmēs pašsajūtu, psiholoģisko aizsardzību un iekšējos uzstādījumus.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Draudzības horoskops. Kuras zodiaka zīmes saprotas vislabāk, kurām “velk uz kašķi”?

Horoskopa saderības tabula Žurkas gadam. Kā veiksies katram pārim?

Trīs horoskopa zīmes JANVĀRĪ gaida patīkams pārsteigums

Horoskops janvārim. Četrām horoskopa zīmēm bezkaunīgi veiksies gada pirmajā mēnesī!

loading...