FOTO: Vēdisko gudrību paudējs Uģis Kuģis atklājis sava pirmā mazuļa vārdu

31-10-2019

Facebook

Soctīklos populārais vēdisko gudrību paudējs un lektors Uģis Kuģis vasarā kļuvis par tēti pirmajam bērnam.

Nesen viņš Facebook publicējis pirmo attēlu kopā ar dēlu, kuram dots neparasts vārds – Krišna Tamals.

“Brīžiem viss, ko ir nepieciešams izdarīt, lai kādu nomierinātu, ir atgādināt, ka esi un vienmēr būsi viņam līdzās. #būtblakus” – pie publiskotā kadra vēsta Uģis Kuģis.

loading...

2 Comments

  1. ivars 31.10.2019 at 19:25 - Atbildēt

    Jucis.Ceru ka aizvāksies.

  2. Lelde 01.11.2019 at 07:05 - Atbildēt

    Tieši tāds viņš arī izskatās, kad paskatās uz runas manieri un domām, kuras laiž ārā. Tadžimals Akarbājevs. Tikmēr tev katru dienu iestājas kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal būs jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli. Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 150 miljonu dolāru Džekpotam nākošās PowerBall izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau nākošajā izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Nemaz nerunājot par knapināšanos bērna sagatavošanai skolai, pat ikdienas pirkumiem. Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2kJirgR