FOTO: Starp Papi un Nidu krastā izskalota pamesta jahta

23-09-2019

Foto – Mārtiņš Platacis, Twitter


Starp Papi un Nidu jūra krastā izmestusi jahtu, mikroblogošanas vietnē “Twitter” raksta un ar foto dalās aculiecinieks Mārtiņš Platacis.

Portālam liepajniekiem.lv sazinoties ar fotogrāfijas autoru, noskaidrojies, ka viņš bijis tikai neparastās situācijas aculiecinieks. “Tikai gāju garām,” viņš pastāsta. “Nekādas papildu informācijas man nav. Ieliku tviterī, pats brīnoties, ka kaut kas riktīgi jau tur nav.” Mārtiņš komentāros pēcāk lasījis, ka “tā ir veca ziņa”, jo jahta stāv izskalota krastā jau vairākas dienas.

Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita portālam pastāstīja, ka dreifējošā jahta Latvijas piekrastē pie Nidas izskalota jau 17.septembrī.

Saskaņā ar Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra rīcībā esošo informāciju, Polijā rīkotās regates laikā jahtas “Konsal – 2” kapteinis guvis traumu un nocelts no peldlīdzekļa. Savukārt jahta atstāta dreifējot.

“Jahta ir apsekota, tā nerada piesārņojuma draudus,” pastāsta L.Veita. Īpašnieks par jahtas atrašanās vietu esot informēts, kā arī par iespējamām veicamajām darbībām īpašuma atgūšanai. “Jahtas īpašnieks pieņem lēmumus, kas saistīti ar viņa īpašuma saglabāšanu un atgūšanu,” norādīja L.Veita.

loading...