Foto: Pļavā pie VID pamesti divi mazītiņi, bet smalki sunīši. Varbūt dosi viņiem mājās?

22-03-2020

Foto – Ulubele


Kad tajā tumšajā februāra dienā viņus atrada, bija auksts. Pat pārāk auksts diviem mazmazītiņiem suņukiem, kuri pamesti un nelaimīgi trīcēdami gulēja pļavā netālu no gaišās ugunīs mirdzošās VID ēkas.

Cieši saspiedušies, iedrošinot viens otru, gados pavisam jaunie suņu puisītis un suņu meitiņa gaidīja savu likteni. Raugoties uz viņiem, nenovēršami nāca prātā Šekspīra vārdi: “Nav stāsta skumjāka par šo, kā stāsts par Džuljetu un viņas Romeo”.

Mēs nezinām, kāpēc un kādas liketņa sodības dēļ viņi tika pamesti vieni un bezpalīdzīgi tajā aizaugušā Mežaparka pļavā. Bet zinām, ka tā sākās viņu jaunā dzīve – kā Džuljetai un Romeo Ulubelē.

Nekopti, savēlušies, parazītu un nelaimju pilni viņi sākumā maz līdzinājās divu aristokrātisku dzimtu pēctečiem. Bet laiks un gādīgas rokas visu pamazām salika vietās. Šajā bildēs skatāmas tikai redzamākās no skaistā pāra pārvērtībām.

Būtiskais varbūt pat nav acīm saredzams, jo šobrīd Romeo un Džuljeta ir ne tikai skaisti, bet pašpārliecināti, mīļi un mīlestības pārpilni – gan savstarpēji, gan pret savu cilvēku. Noteikti adoptējami tikai zinoša un atbildīga saimnieka rokās. Un tikai abi kopā! Jo kurš gan šajā pasaulē uzdrošināsies šķirt Džuljetu no viņas Romeo?

Adopcijai tiks atdoti abi kopā, sterilizēti, vakcinēti, čipēti un sagatavoti laimīgai dzīvei. Tikai tādam saimniekam, kurš gatavs viņiem nodrošināt šo laimīgo dzīvi!

loading...