FOTO: Kaķis kompanjons Fēlikss, suņumeitiņa Ripa un skaistule Grēta jaunus saimniekus “Libertā”

11-05-2019

zveri (1)

Fēliks ir kaķis kompanjons, kurš labprāt būs līdzās cilvēkam gan mājas darbos, gan automašīnā dodoties ceļojumā. Fēliksam ir seši gadi, raksturā drošs un draudzīgs. Fēliks meklē mājas un atbildīgu ģimeni, raksta dzīvnieku aizsardzības biedrības “Liberta” pārstāvji.

Ripa ir tikai vienu gadu jaunu sunīte, bet Liberta ir jau piektā mājvieta, kur viņa nokļuvusi, sākotnēji kā kucēns atdots kādai ģimenei, tad dēļ nesadzīvošanas ar vecāko suni atdota patversmē, tur savukārt adoptēta, nodzīvojusi pāris dienas mājās un atdota tālāk, kur arī nespēja iedzīvoties, bet sazinoties ar patvesrmi, Ripa neesot pieņemta atpakaļ un cilvēki lūdzās lai mēs pieņemam Ripu Libertā.

Jā, Ripa ir maza auguma suns (~5-7kg), bet lai mazais augums nav mānīgs, viņa ir ļoti aktīva un cilvēku uzmanību algstoša. Viņa var dzīvot dzīvoklī, ja saņem pietiekamu fizisko slodzi un daudz uzmanības, ideāli, ja kāds visu laiku ir mājās un Ripa var justies droši. Privātmājā sunītei protams būtu vieglāk, jo viņa ir uzaugusi dzīvojot privātmājā un pieradusi, ka var patrokšņot, pa dārzu izskrieties.

Grēta ir aptuveni septiņus gadus veca kaķenīte, raksturā mierīga, mīļa, bet diezgan pašpietiekama. Grēta meklē mājas, kur būs vienīgā mīlule un kur nav mazu bērnu.

loading...