FOTO: Džinsi vienmēr modē, bet kādi konkrēti modeļi?

09-08-2023

Kā mainījusies džinsu mode: pieci neparasti stili, kas kļuvuši par tendenci. Var teikt, ka modē atgriežas sen aizmirstas tendences!

Mode ir mainīga parādība, un katra jauna sezona modes cienītājiem piedāvā arvien jaunas aktuālas lietas. Tajā pašā laikā modeļi, kas kādreiz bija popularitātes virsotnē, atkāpjas otrajā plānā, piemēram, kā džinsi-šorti. Šajā materiālā pastāstīsim, kādi neparasti džinsu stili atgriežas modē 2023. gadā.

Iegriezumi

Šī ir tendence, kas nepazūd, bet tikai pastiprinās. Izvēlieties modeli, kuram ir iespaidīgi gari šķēlumi apakšdaļā vai horizontāli šķēlumi gurnu līmenī.

Šo stilu var kombinēt gan ar iecienītākajiem ērtajiem snīkeriem, gan arī ar sandalēm vai loferiem. Kas attiecas uz augšdaļu, ko var kombinēt ar šo stilu, arī tas var būt dažāds: sākot no gariem bleizeriem pamatkrāsāsās un beidzot ar universāliem krekliem, džemperiem un T-krekliem.Kargo

Pievērsiet uzmanību vidēja piegriezuma kargo džinsiem. Tos droši vari kombinēt gan ar dažādiem topiem, gan arī ar krāšņākām lietām, jo šāda stila džinsi ir universāli.

Turklāt tie labi izskatās kombinācijā ar slēgtiem apaviem uz neliela papēža, un masīvās kabatas visā garumā piešķir šādam apģērbam īpaši spilgtu izskatu.

Džinsi ar zemu jostasvietu

Zema piegriezuma džinsi ir mājiens uz 2000. gadiem, kas atkal atgriežas modes pasaulē.

Eksperti iesaka kombinēt šo lietu ar saīsinātu džinsu žaketi – tā tu varēsēsi atklāt vēdera apvidu un parādīt figūru.

Ja nevēlaties to darīt, pieskaņojiet džinsiem stilīgu blūzi vai kreklu un pievienojiet apavus ar mēreniem papēžiem, lai iegūtu izsmalcinātāku tēlu.

Plašas plandošas bikses

Izvēlies šo džinsu modeli un neuztraucies par to, ka vari izskatīties pārāk apjomīga vai masīva. Šāda lieta var nebūt katra gaumei, taču 2023. gadā tā izskatās iespaidīgi un aktuāli.

Ja vēlaties izcelt tēlu, pievienojiet augstpapēžu kurpes, kas nemanāmi vīdēs zem garā maisveida auduma.Patchwork stils

Patchwork džinsi ļaus tev izcelt savu personību un parādīt savu gaumi apģērbā.

Izvēlies gaišu un tumšu džinsu kombināciju un papildini ar stilīgu topu, apaviem un aksesuāriem.

Papildus klasiskajam gaiši zilajam un tumši zilajam džinsam modē ir arī krāsainais patchwork stils, kas aizsākās 70. gados. Šāds džinsu modelis lieliski izskatīsies ar klasisku baltu T-kreklu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Modē atgriežas bikses, kas glaimo ļoti daudziem figūras tipiem

Modernas frizūras īsiem matiem. Daudz variantu!

Kā izskatīties jaunākai pēc 45 gadiem: trīs vienkārši soļi

loading...