FOTO: Desmit knifiņi, kā padarīt matus daudz kuplākus!

11-06-2019

Visām sievietēm patīk veseli, spīdīgi un kupli mati. Iegūt tādu rezultātu ir diezgan grūti, bet ir pāris viltīgu triku, kuri palīdzēs jūsu matiem izskatīties svaigiem, kupliem un elegantiem.

Izmantojiet šos ieteikumus!

Žāvējiet matus pareizi

Sniegt matiem apjomu palīdzēs parasts fēns. Pareiza ieveidošana ne tikai palīdzēs ilgi saglabāt kuplumu, bet arī padarīs jūsu frizūru neatvairāmu. Izmazgājiet matus un izkaltējiet, izmantojot apaļo ķemmi un fēnu.

Uzkasiet matus

Ja jums steidzami nepieciešams sniegt matiem apjomu, netērējot daudz laika ieveidošanai. Jums palīdzēs ķemme matu atšķetināšanai. Paņemiet atseviškas matu šķipsnas un sāciet tās uzkasīt. Dari to uzmanīgi, lai mati nesapītos.Nolieciet galvu uz priekšu

Mēs esam pieraduši izmantot fēnu tikai tam, lai kaltētu matus, bet ar viņa palīdzību var iegūt arī apjomu. Vienkārši nolieciet galvu uz priekšu un apgrieziet matus otrādi, pēc tam virzat silto gaisu uz tiem.

Izmantojiet zobu birsti

Zobu birste var aizvietot ķemmi. Ar tās palīdzību uzkasiet matus tieši tāpat, kā jūs to darat ar parasto ķemmi. Efekts sanāks brīnišķīgs. Paņemiet mazas matu šķipsnas un uzkasiet tās.Uzkasiet matus pakausī

Uzkasīti mati pakauša daļā frizūru vizuāli dara apjomīgu. To var panākt, ja sadala matus mazās šķipsnās un uzkasa tos. Lai saglabātu rezultātu uz ilgu laiku, izmantojiet līdzekļus matu ieveidošanai.

Koncentrējieties uz augšējām šķipsnām

Ja jums ir nepieciešama apjomīga frizūra īsā laikā, tad koncentrējieties uz matu augšējo daļu. Savāciet augšējās šķipsnas un izveidojat no tām veltņus. Pēc tam paceliet matus un nostipriniet uz pāris minūtēm.

Izmantojiet papildus matu šķipsnas

Matu pieaudzēšana ir viens no vieglākajiem apjomīgu un biezu matu iegūšanas veidiem. Ar papildus šķipsnu palīdzību var ne tikai palielināt apjomu, bet arī iegūt garumu.

Lietojiet pareizos līdzekļus
Ja jūsu mati ir sausi un bieži saveļas, tad jums palīdzēs speciāli līdzekļi matiem, kuri nodrošina gludumu un apjomu. Tam izmantojiet matu putas, laku vai gēlu.

Izmantojiet sauso šampūnu
Taukainas saknes ir spējīgas izbojāt pašu skaistāko frizūru. Dotās problēmas risināšanai var palīdzēt sausais šampūns. Sadaliet matus, ievietojiet sauso šampūnu uz galvas ādas un šķipsnu augšējās daļas, tad rūpīgi izķemmējiet matus.

Izveidojiet uz nakti copi

Lai matiem sniegtu naturālu apjomu, ieveidojiet tos copē un atstājiet uz visu nakti. No rīta jums sanāks dabīga un viļņaina frizūra.

Lūk, tādi triki palīdzēs jūsu matiem vienmēr izskatīties pufīgiem, apjomīgiem un skaistiem.

Avots: populars.eu

loading...