FOTO: Daiļās “AirBaltic” pilotes – gudras un drosmīgas lidotājas, mīļas mammas un sievas

05-11-2020

Ekrānuzņēmums no Facebook

Aviokompānijā “AirBaltic” sievietes ir 5% no visiem pilotiem. Turklāt puse no viņām – kapteiņi, visas pilotes ir arī māmiņas.

“Atceries, teicu, ka neesmu vienīgā pilote, un mums aviokompānijā ir 5 % pilotu ir sievietes, no kurām puse ir kapteiņi. Pat pēc piespiedu atlaišanas šajā pavasarī 5 procenti sieviešu joprojām paliek, kas ir ļoti priecīgs fakts,” Facebook raksta viena no viņām, Alīna Arhipova.

“Oktobrī man piedāvāja atnākt uz interviju žurnālam “Baltic Outlook”, kuru jebkurš pasažieris vienmēr atradīs mūsu lidmašīnas savā krēsla kabatā. Katrai aviokompānijai savs žurnāls.

Parasti es vienmēr atsakos no šādiem ieteikumiem, jo par mani ir daudz rakstīts un gribējās vairāk par kolēģiem, kuriem arī ir, ar ko dalīties. Bet šeit tika uzaicināta visa komanda – 4 piloti. Un bija interesanti, tāpēc piekritu.

Toreiz ar meitenēm forši parunājāmies un fotosesijas laikā bija jautri 🙂 Tagad iznācis novembra numurs ar mūsu stāstiem, kurā ievietotas arī divas bildes. Tādēļ ar prieku dalos tajos ar jums.Pats žurnāls pieejams lejupielādei aviokompānijas oficiālajā tīmekļa vietnē.

Tomēr žurnāls ir tikai angļu valodā. Bet, ja saprot šo valodu, tad no intervijām var uzzināt vairāk par maniem kolēģiem.

Starp citu, visas pilotes ar mani fotogrāfijā ir arī mammas!”

loading...