FOTO: Astoņas meitenes, kuras daba apveltījusi ar ārkārtīgi neparastu skaistumu

10-02-2020

Slika Vudsa

Slika Vudsa krasi atšķiras no citām modes skašu karalienēm. Un kā gan ne – meitene dzimusi nabadzīgā ģimenē un daudzus gadus bijusi īsta huligāne. Baumo, ka viņas kontā ir dažādi likumpārkāpumi: sākot ar krāpšanos un beidzot ar narkotiku atkarību. Slika paspējusi pasēdēt arī aiz restēm.

Meitene ar superīso matu griezumu un pamanāmo šķirbiņu starp zobiem šobrīd nokļuvusi modes olimpā. Viņa draudzējas ar pašu Riannu un ir laimīga, ka ir piedzimusi tieši tāda – tumšādaina un skaista.

Liza Ostaņina

Neviens, tostarp modes eksperti neticēja, ka meitene no Ņižņijnovgorodas varētu kļūt par modeli. Lizas āriene nav klasiska, bet kāda rozīnīte viņā noteikti bija, jo jau no 15 gadu vecuma Liza dzīvo Japānā un veido veiksmīgu karjeru.

Viņas fotogrāfijas regulāri skatāmas modes žurnālos, reklāmas kampaņās un komerciālās fotosesijās. Skolu gan viņa pagaidām nolikusi malā, jo tai vienkārši nepietiekot laika.

Dakija Tota

Dakijai Totai ir ideāla lellītes āriene: nereāli gluda, tumša āda, gari, spoži mati, milzīgas acis, pareizi vaibsti. Ģimene emigrējusi no Dienvidsudānas uz Austrāliju. Dakija, kuras īstais vārds austrāliešiem šķiet pārāk sarežģīts, piedzima Melburnā.

Klasesbiedru dotā iesauka pielipa un kļuva par jaunās modeles pseidonīmu. Viņu pamanīja pēc piedalīšanās kādā prestižā konkursā, un tagad viņa reklamē populārus zīmolus.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...