FOTO: Astoņas meitenes, kuras daba apveltījusi ar ārkārtīgi neparastu skaistumu

10-02-2020

Savulaik sabiedrībā cilvēkus krasi dalīja skaistos un neglītos vai vismaz neskaistos. Par laimi tie laiki ir garām, un vienotu skaistuma standartu vairs praktiski nav. To pierāda šīs astoņas meitenes – katra no viņām daiļa ļoti īpašā veidā.

Marija Oza

Marija Oza kļuva populāra kā Instagram modele. Viņa dzimusi Kijevā, un šobrīd meitenei ir jau vairāk nekā simt tūkstoši sekotāju. No citiem cilvēkiem viņa atšķiras ar milzīgām acīm. Un nekādu plastisko operāciju – viņas tētim ir līdzīgas. Modeļu biznesā Marijai karjera neizdevās, jo viņa ir maza auguma. Toties interneta sabiedrībai viņa ļoti patīk, jo atgādina japāņu anime multeņu varoņus.

Harnāma Kaura

Harnāma Kaura kopš 12 gadu vecuma slimo ar hormonāliem traucējumiem, kuru dēļ meitenei ir pārmērīgs apmatojums uz sejas, krūtīm un rokā. Nepalīdz nekas: ne epilācija, ne balināšana – no tās kļuva tikai sliktāk. Viņai daudz ko nācās pārdzīvot: nicināšanu, apkārtējo izsmieklu un pat draudus.

Jaunā meitene, kuras mājas ir Lielbritānijā, ilgi pārdzīvoja, līdz nolēma, defektu padarīt par efektu – tagad bieza bārda ir neatņemama viņas tēla sastāvdaļa.

Harnāma ir apmierināta ar rezultātu: beidzot jūtas jauna un skaista, pieņemot savu neparasto ķermeni.

Nevar visu dzīvi uztraukties par to, ko mainīt neizdosies. Daba citu ķermeni vienkārši neiedos.

Ija Ostergrēna

Ija Ostergrēna līdzīgi kā simtiem citu modeļu ir slaida, gara un simpātiska. Tikai kājas gan zviedru meitenei izaugušas burtiski bezgalīgi garas!

Viņas augums ir 178 centimetri, kas modelei nemaz nav tik daudz, bet kāju garums – veseli 108 centimetri.

Savulaik par tieviņo meiteni šī iemesla dēļ daudzi pasmējās, viņai sākās pat depresija. Bet kādā brīdī Ija saprata: ne visiem ir tā veicies kā viņai, lai labāk apskauž.

Tagad viņa regulāri apmeklē sporta zāli un lepojas ar daudziem tūkstošiem Instagram sekotāju. Viņas modeles karjera ir izdevusies, bet indīgiem komentāriem Ija nepievērš uzmanību.

Nastja Židkova

Nastja ir piedzimusi kā albīns. Maskavā dzimušajai meitenei ir sniegbalti mati, skropstas un uzacis, ļoti gaišas acis un plāna āda.

Šī īpatnība liek saudzīgi izturēties pret sevi, jo apdegt saulē albīni var pat ziemā. Tāpēc ādu jāaizsargā ar spēcīgu saules aizsargkrēmu.

Nastja pēc izglītības ir juriste, bet šobrīd veido modeles karjeru Japānā.

Pateicoties savai interesantajai ārienei, meitene ir ļoti pieprasīta šajā lauciņā.Nikija Fēniksa


Nikija Fēniksa apgāž visus priekšstatus par to, ka vasaras raibumi ir tikai gaišmataino un rudo meiteņu īpatnība.

Amerikāņu modelei ir prātā paliekoša āriene: tumši mati un āda, turklāt vasaras raibumi klāj visu ķermeni.

Bērnībā vienaudži par viņu bieži smējās – bet viņa uzsver, ka sevi vienmēr pieņēmusi tādu, kāda ir, lai ko arī teiktu citi.

Pirms dažiem gadiem viņu kādā kafejnīcā pamanīja apģērbu ražotāja pārstāvji. Kopš tā laika viņa ir modele un priecājas, ka var sevi parādīt.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...