Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma. Sena, precīza sevis iepazīšanas prakse!

08-10-2020

goroskop-po-fen-shuy-po-date-rozhdeniya-1

Seno Austrumu gudro vīru prakse ļāvusi cilvēcei uzzināt par sevi daudz jauna, attīstīties un pilnveidoties.

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma ir vienkārša tehnika. Pateicoties tai, vari atklāt savas slēptās rakstura iezīmes un vieglāk atrast īsto vietu pasaulē.

Horoskops iedalās deviņos atsevišķos sektoros – atbildēs, kas simbolizē, visas zemes stihijas un katrai no tām sniedz savu skaidrojumu.

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma: kā izskaitļot?

Noteikt savu piederību atbilstīgi fenšui horoskopam ir ļoti vienkārši: par pamatu ņem sava dzimšanas gada pēdējo skaitli. Tas arī apzīmēs tavu stihiju. Tomēr jāievēro viena nianse: dzimšanas gads jāaprēķina pēc ķīniešu kalendāra, kas nedaudz atšķiras no rietumos lietotā.

Piemēram, aprēķinu izlīdzināšanas dēļ ķīniešu Jaunais gads parasti tiek atzīmēts laikā no janvāra beigām līdz februāra beigām. Tāpēc šajā periodā dzimušajiem cilvēkiem var būt vajadzīgas zināmas korekcijas.

Vienkāršs piemērs: ja bērns dzimis 2016. gada 7.februārī, pēc ķīniešu sistēmas viņš pieskaitāms pie 2015. gadā dzimušajiem bērniem, jo Jaunais gads pēc šī kalendāra tika atzīmēts tikai 9.februārī. Tātad līdz šim datumam joprojām skaitījās 2015.gads.

Pēc tam, kad esi pārliecinājies, ka dzimšanas gads pēc ķīniešu kalendāra aprēķināts pareizi, atliek tikai ņemt tā pēdējo skaitli par pamatu. Tātad augstāk minētajā piemērā aprakstītā mazuļa skaitlis pēc fenšui horoskopa ir 5.

Jāatzīmē, ka senie ķīnieši cilvēci ne velti sadalīja pēc tādas savdabīgas metodes. Viņi uzskatīja, ka katru konkrēto kalendāro gadu pārvalda noteikta veida enerģija un kopā ar to arī attiecīga stihija.

Atšķirībā no klasiskās stihiju iedalījuma sistēmas ķīniešiem ir arī savas īpatnības: tajā atšķir piecas atsevišķas stihijas, kas nosaka cilvēka raksturu.

Ūdens, Koks, Metāls, Uguns un Zeme – piecas stihijas – kritēriji, uz kuriem balstās ķīniešu fenšui horoskops.

Svarīgas fenšui horoskopa īpatnības

Ievērosi, ka katra stihija it kā atkārtojas divas reizes. Piemēram, atbildēs “izkrīt” gan divi Koki, gan divas Ugunis. Tomēr jāpievērš uzmanība svarīgai niansei: lai gan stihijas ir vienādas un no pirmā acu uzmetiena vienkārši dublējas, mainās enerģija, kuru tās pārvalda.

Tāpēc Iņ Koks tā atšķiras no Jaņ Koka. Šīs atšķirības saistītas ar divu dzīvās enerģijas veidu pretējo iedabu: vīrišķo sākotni Jaņ un sievišķo sākotni Iņ. Tāpēc sievišķā Iņ pārvaldītā stihija būs nedaudz plastiskāka, maigāka un mierīgāka, bet vīrišķā Jaņ pārvaldītā stihija ir raupjāks spēks.

Atkarībā no tavu stihiju pārvaldošās enerģijas vari izdarīt secinājumus par to, kā tieši pietrūkst tavam temperamentam. Piemēram, ja cilvēku pārvalda sievišķīgā Iņ enerģija, viņš var būt pārāk maigs un pasīvs, negribīgāk pieņem atbildīgus lēmumus.

Tai pašā laikā stihijas Jaņ zīmē nereti mēdz būt pārāk stingri un nelokāmi cilvēki, kas nespēj pieņemt kompromisus.

Jāuzsver, ka dvēseles harmonija iespējama tikai vienā gadījumā – kad cilvēkā panākts abu enerģiju līdzsvars un Iņ un Jaņ viena otru papildina un pareizi cirkulē, nekonkurējot un “neizspiežot” viena otru.

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma

0 (Metāls, Jaņ)

Nosliece uz asu un cietu taisnvirziena lēmumu pieņemšanu, saasināta taisnīguma izjūta. Ļoti prasīgs, uzstājīgs un stūrgalvīgs.

Augstu vērtē draugus un gatavs tos aizstāvēt, alkst pēc savas izredzētības atzīšanas.
Sapņo daudz ceļot un redzēt tālas zemes.

1 (metāls, Iņ)

Nosliece uz lepnumu un patmīlību, Metāla intelektuālais tips. Mīl tīrību itin visa, samērā dāsns raksturs, bet nenoturīgs pret azartu un konkurences cīņu.
Alkst atrasties uzmanības centrā, iekļauties elitē un sabiedrības krējuma lokā.

2 (Ūdens, Jaņ)

Šos cilvēkus vada impulsi un mainīgs noskaņojums.

Optimistisks, dzīvespriecīgs raksturs, neatlaidīgi iet uz mērķi.

Mīl ātrumu, necieš garlaicību un vienmuļību.

3 (Ūdens, Iņ)

Šis Ūdens tips ir pieticīgāks, pat augstsirdīgs, nespēj krāpties un nodot.

Miermīlīgs, zvaigznes no debesīm nealkst nonest, visbiežāk apmierināts ar to, kas viņam ir.

Nosliece uz neirozēm un depresiju.

4 (Koks, Jaņ)

Spītīgs, ļoti principiāls un diezgan tiešs. Mīl disciplīnu, spēj organizēt un vadīt kolektīvu, loģiski tiecas būt par līderi.

Pietrūkst elastīguma un prasmes atrast maigākas vadības sviras.

5 (Koks, Iņ)

“Maigais” Koks, šis stihijas tips izceļas ar elastīgumu, spēju smalki manipulēt savu mērķu sasniegšanai.

Prasmīgs diplomāts, labi iekļaujas jebkurā kolektīvā, noturīgs pret stresu, komunikabls.

6 (Uguns, Jaņ)
Ārkārtīgi viegli uzliesmojoša Uguns, bet tai pašā laikā patiesi augstsirdīgs un taisnīgs.

Necieš melus, apmānu, dubultu spēli, ienīst nodevību un krāpšanos.

Šie cilvēki ir dzimuši politiķi.

7 (Uguns, Iņ)

Nosliece uz pārmērīgu piesardzīgumu, baidās no pārmaiņām, tiecas iegūt pilnīgu un nesagraujamu stabilitāti. Šis Uguns tips ir viegli ievainojams, īsts pašaizliedzīguma un altruisma paraugs.

Gatavs nest lielus upurus.

8 (Zeme, Jaņ)

Raupjš un ass konservators, patīk visus savus lēmumus ilgi apdomāt un nesteigties ar secinājumiem.
Ļoti uzticams, bet pārāk neelastīgs.

9 (Zeme, Iņ)

Ļoti pakļāvīga Zeme ar maigu, plastisku temperamentu. Dzimuši vecāki un audzinātāji.

Mīl klusu ģimenes pavardu un omulību, tiecas aizbēgt pēc iespējas tālāk no lielpilsētu burzmas.

Fenšui horoskopā viss ir samērā vienkārši un loģiski: paskaties uz pretējo stihiju, kuru pārvalda cita enerģija. Tā arī būs atbilde uz jautājumu, kā tev pietrūkst un kādā virzienā būtu vērts piestrādāt.Piemēram, ja tu esi dzimis gadā, kura skaitlis beidzas ar 2, tu esi Ūdens stihijas cilvēks, kuru pārvalda Jaņ enerģija. Ūdens plus Iņ enerģija – tās ir īpašības, kuru tev pietrūkst: augstsirdība, kautrīgums, miermīlīgums kā līdzsvarojums tavai neelastībai un impulsivitātei.

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma ir lieliska iespēja iepazīt sevi, koriģēt savus trūkumus un mīnusus, lai iegūtu dvēseles un divu stihiju līdzsvaru savā iekšējā pasaulē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Fobiju horoskops. Kādas neracionālas bailes raksturīgas katrai zodiaka zīmei?

Veiksmīgo stundu un dienu horoskops katrai zodiaka zīmei. + Vēl pieci interesanti horoskopi

loading...