Februāra Pilnmēness. Kāpēc nedrīkst gulēt pie atvērta loga?

08-02-2020


Svētdien būs viens no 2020. gada īpašākajiem Pilnmēness periodiem – Superpilnmēness. Lauvas zvaigznāja enerģētika pastiprina emocijas, tāpēc ļoti iespējami strīdi un konflikti starp tuviem cilvēkiem.

Situāciju labot nebūs vienkārši, tāpēc labāk savaldīties un visu risināt mierīgā ceļā.

Astrologi brīdina, ka jauni projekti Pilnmēness laikā var radīt problēmas, tāpēc svētdienu labāk velti atpūtai. Labus rezultātus var gūt tikai ar īsiem, ātri izpildāmiem plāniem, kas neaizņems vairāk par vienu diennakti.

Superpilnmēness dienā labāk nedarboties ar finansēm. Nesaprātīgi tēriņi, naudas aizdošana vai aizņemšanās sola finansiālas grūtības vai pat bankrotu tuvākajā nākotnē.

Astrologi brīdina, ka, aizdodot naudu, vari atdot citiem arī savu veiksmi.

Pilnmēness dienā nav ieteicams gulēt ar atvērtiem logiem. Mēness gaisma var kļūt par bezmiega vai murgainu sapņu iemeslu.

Tāpat nevajadzētu skatīties agresīva satura filmas un “šausmenes”. Šādas filmas ietekmē psiholoģisko stāvokli var
sabojāt pašsajūtu un pat izraisīt nomāktību.Nederēs arī strauja ēdienkartes maiņa, diētas sākšana un citas kardinālas pārmaiņas – tas var izraisīt veselības problēmas.
9. februārī nelabvēlīgi ietekmē arī pārmērīga slodze, kas var laupīt spēkus.

Svētdiena var piemērota arī pārcelšanās vai lielu pārmaiņu īstenošanai, īpaši ja tās notiek emociju iespaidā. Pārsteidzīgi lēmumi var radīt nepatikšanas un šķēršļus ceļā uz laimīgu dzīvi. Visiem lēmumiem jābūt izsvērtiem un pārdomātiem.

Pilnmēness nav laiks baumām un žēlabainām runām. Personisko problēmu apspriešana var piesaistīt nelabvēļu uzmanību. Privāto dzīvi labāk paturēt noslēpumā, tāpat nevajag runāt par saviem plāniem, lai tie neizjuktu neparedzētu apstākļu vai iejaukšanās no malas dēļ.

Foto: “Esotericblog”

loading...