Ezoteriskais tests. Kāda šobrīd ir tava enerģētika?

06-01-2018

mone

Vienkāršs tests pēc attēla var daudz pastāstīt par tavu pašreizējo enerģētisko stāvokli. Lai to uzzinātu, pietiek izvēlēties vienu no piedāvātajiem attēliem.

Kā tas darbojas?
Vizuālie testi ir interesanti ar to, ka tie atspoguļo tieši cilvēka zemapziņā notiekošo. Grūti izvēlēties “pareizo variantu” – to, kura rezultāts vislabāk patiktu tavai apziņai. Tādi testi var sniegt bezkaislīgu atbildi par problēmām, bet arī tikpat godīgi atklāt stiprās puses. Piemēram, enerģētikas tests parādīs, kāds šobrīd ir tavs potenciāls, vai tev nav vajadzīga atpūta vai pat aizsardzība.

Lai izietu testu, pavēro četrus attēlus. Tajos redzama franču mākslinieka Kloda Monē darbs “Ruānas katedrāle”. Iedomājies, ka tev jāieiet vienā no šīm katedrālēm un izvēlies to, kas neizraisa nepatiku vai trauksmi.

Pirmais attēls
Ja izvēlējies pirmo attēlu, visticamāk, tev ir, par ko aizdomāties. Lai gan tava enerģija ir augstā līmenī, sarkanajiem toņiem dotā priekšroka liecina par trauksmi un stresu, kas var būt apspiests un nobīdīts kaut kur “otrajā plānā”, priekšplānā izvirzot ikdienas rūpes. Tavs biolauks šobrīd cīnās pret kādām nepatikšanām. Var būt, ka ir pārāk liela slodze darbā vai citi, līdzīgi apstākļi.

Tev nepieciešams ne tik daudz nostiprināt enerģētiku, kā to harmonizēt un radīt līdzsvaru. Citādi iespējams, ka kaut kādā mērā piespiedu enerģētisko pacēlumu nomainīs apātija un pagurums.

Otrais attēls
Ja izvēlējies otro attēlu, tev nav, no kā baidīties. Tava enerģētika ir spēcīga, un tajā iezīmējas pozitīvs pacēlums. Visi darbi, pie kuriem šobrīd ķersies, tiks sekmīgi pabeigti.
Ja tev kaut kas draud, tad tikai psiholoģiskais aspekts, piemēram, pašpārliecinātības trūkums, bet ar tavu biolauku viss ir kārtībā. Tu vari izmantot afirmācijas, lai nostiprinātu ticību sev.

Trešais attēls
Ja izvēlējies trešo attēlu, par tevi var tikai priecāties. Tagad tu atkopies pēc kāda enerģētiska trieciena, kas bija vērsts pret tevi. Tas varētu būt gan ļaunprātīgs nodoms vai vienkārši rupji vārdi, kurus izteicis cilvēks ar spēcīgu biolauku. Lai kā arī nebūtu, šobrīd viss stabilizējas.
Lai pasargātu sevi nākotnē, izmanto dažādus paņēmienus mājokļa un sava personīgā enerģētiskā ķermeņa aizsardzībai.

Ceturtais attēls
Ceturtā attēla izvēle liek būt piesardzīgam. Tavs enerģētiskais potenciāls šobrīd samazinās. To var izraisīt kāds cilvēks tavā apkārtnē vai pārmērīga slodze. Ja viss šķiet kārtībā, pievērs uzmanību cilvēkiem, ar kuriem kontaktējies – iespējams, kāds vēl tev ļaunu un tādējādi ietekmē kā enerģētiskais vampīrs.

loading...

1 Comment

  1. Liene 01.12.2017 at 20:01 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums gada tumšākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Gada beigu prēmija gaidāma? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies – aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! https://goo.gl/7XWSD3