“Es cerēju, ka viņa nav mājās!” Ugunsgrēkā Lilastē starp degošām mantām atrod mirušu pensionāru

13-04-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Kāds aptuveni 73 gadus vecs pensionārs dzīvoja Lilastē privātmājā kopā ar vairākiem kaķiem. Vīrietis centās cītīgi nodrošināties gan pret trūkumu, gan pret nelūgtu ciemiņu ierašanos.

Māja un tās pagalms bija pilns ar dažādiem priekšmetiem, kam, šķiet, nekur nepietika vietas. Mājas logus un durvis aizsedza metāla restes.

Naktī izveidotais cietoksnis no iekšpuses sāka degt un kaimiņi, ieraugot atklātās liesmas, zvanīja ugunsdzēsējiem. Lai glābēji iekļūtu piekrautajā mājā, nācās kārtīgi papūlēties.

“Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji ieraudzīja, ka mājai logiem priekšā ir restes, daži logi arī bija aizsisti ar metāla plāksnēm, tāpēc, lai iekļūtu mājoklī un meklētu iespējamo cilvēku, viņiem nācās šīs te restes nozāģēt, atlauzt vaļā metāla plāksnes. Tad, kad viņi iekļuva mājoklī, darbs bija vēl jāturpina, jo tur bija ļoti, ļoti daudz mantu, un tur nebija iespējams brīvi pārvietoties,” stāsta VUGD Zemgales reģiona pārstāve Viktorija Gribuste.

Ugunsdzēsēji stundām ilgi jauca ēkas konstrukcijas un nesa prom istabās atrastās mantas, lai varētu tās apliet ar ūdeni katru atsevišķi. Uztrauktie kaimiņi pulcējās ap notikuma vietu un cerēja, ka vīrietis tomēr neatrodas savā mājvietā.

Kad beidzot telpas bija iztukšotas un varēja saredzēt istabas aprises, glābēji uzgāja pensionāra līķi.

Apkārtējie iedzīvotāji stāsta, ka joprojām neesot iespējams saprast, vai pensionāra mantu krāšanas ieradums viņam maksāja dzīvību. Iespējams, iesprostoto vīrieti varētu izglābt, ja ugunsdzēsēji nesaskartos ar tik daudz šķēršļiem.

loading...

3 Comments

 1. Сергей 13.04.2019 at 14:06 - Atbildēt

  Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс https://utka.su/vdoh Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло! 8

 2. aizdevumus 13.04.2019 at 20:30 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546

 3. ~Lelde~ 14.04.2019 at 03:25 - Atbildēt

  Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību, bradājot pa nenotīrītu, bet sāli pārklaisītu trotuāru kaut kur Pļavinieku neizbraucamajos pagalmos. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2019.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē! Šīsnedēļas izlozēs viennozīmīgi liekam uz MegaMilions, kur Džekpots sasniedzis 157 miljonus dolāru.