Eņģeļa stundas jūnijam: mirkļi, kad visi lūgumi tiek uzklausīti!

30-05-2017

engela_stundas1

Tā dēvētās eņģeļa stundas ir brīži, kad Visums ir atvērts lūgumiem un prasībām, uzskata ezoteriķi.

Agri vai vēlu dzīvē rodas situācijas, kuras mēs paši nevaram ietekmēt. Bet tās, kā likums, mūs uztrauc, laupot mieru un pārliecību par to, ka galu galā viss būs labi.

Tādos brīžos daudzi mēģina apbruņoties ar augstāko spēku labvēlību – vienīgais, ko var izdarīt cilvēks pats, ja nokļuvis apstākļos, kurus ietekmēt pašam nav pa spēkam.

Tomēr daudzi nezina, ka augstākie spēki, pie kuriem vēršamies pēc atbalsta, palīdzības un dvēseles miera, noteiktā laikā sadzird mūs labāk nekā citkārt.

Pazīstamā krievu astropsiholoģe Lidija Nevedomska izstrādājusi metodi, kā noteikt šādus brīžus.

Vēlēšanās, lūgšanu un buramvārdu izrunāšana šajos brīžos ir daudz efektīvāka! Šos brīžus sauc par dežurējošā eņģeļa stundām – lai zinātu, kad tās ir 2017. gada jūnijā, ieskaties tabulā!

Eņģeļa stundai ir vēl kāda interesanta īpatnība. Ja esi par kaut ko izlēmis, bet šķēršļi un traucēkļi tā īstenošanā sāk parādīties tieši “eņģeļa stundās”, to var uztvert kā zīmi no augšas – tevi brīdina, ka no iecerētā labāk atteikties.

Eņģeļa stundās vieglāk atrisināt jebkuru problēmu. Piemēram, ja jāsazinās ar cilvēku, kuru grūti sazvanīt, mēģini to paveikt tieši šajā laikā – noteikti izdosies!

Lūgt palīdzību augstākajiem spēkiem vari jebkurā veidā, kādu tev saka priekšā sirds – vai tas būtu baznīcā, vai lūgšana vai saviem vārdiem izteikts lūgums. Iedarbosies arī meditācija ar tēlu vizualizāciju.

Eņģeļa stundu vienmēr aprēķina atbilstīgi vietējam laikam – tāds minēts arī šajā tabulā!

Šķir nākamo lapu un izpēti eņģeļa stundas sīkāk!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Laila 31.05.2017 at 09:40 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD