Eņģeļa stundas JŪLIJA pirmajai nedēļai. Uzzini, ko vislabāk darīt katrā nedēļas dienā!

01-07-2018

engelis7


Daudzi tic, ka ir kāds augstāks spēks, kas palīdz gūt panākumus un novērst šķēršļus savā ceļā, atbrīvoties no mazdūšības un sasniegt mērķus. Tāpat ezoteriķi uzskata, ka ir noteiktas stundas, kad Visums mūsu lūgumus sadzird vislabāk, un katrā mēnesī tās atšķiras.

Sargeņģelis esot katram cilvēkam. Ja tevi kaut kas uztrauc, vari lūgt savam aizbildnim palīdzību. Eņģeļi neprot runāt, tomēr bieži sūta mums zīmes, kuras nedrīkst atstāt bez ievērības.

No sirds teiktas lūgšanas noteiktā laikā var novērst daudzas problēmas, uzskata portāla dailyhoro astrologi. Viņi aprēķinājuši, kurās stundās katrā jūlija pirmās nedēļas dienā vislabāk veiksies noteiktas lietas, ja vērsīsies ar lūgumu pie Visuma. Šajās stundās var lūgties, lūgt aizsardzību vai uzzināt atbildes uz svarīgiem jautājumiem.

Nesteidzies, lai izvēlētos to laiku, kad vislabāk varēsi noskaņoties sarunai ar eņģeli (un savu sirdi). Uzzināt, kurš ir tavs sargeņģelis, vari pēc dzimšanas datuma.

Atceries, ka nav obligāti jāmācās lūgšanas, kas uzrakstītas baznīcas valodā. Vari vienkārši pastāstīt par to, kas tevi satrauc. Neaizmirsti pateikties eņģelim pēc tam, kad problēma atrisināta.

Eņģeļa stundas no 1. līdz 1. jūlijam
1. jūlijā no pulksten 20:15 līdz 21:10 lūdz palīdzību darba lietās. Ja pirmdien jāsāk svarīgs projekts, eņģeļu palīdzība tiešām noderēs.

2. jūlijā no pulksten 07:10 līdz 08:00 palūdz savam aizbildnim aizsardzību pret skauģiem un nelabvēļiem.

3. jūlijā no 07:45 līdz 08:35 varēsi saņemt aizsardzību pret pēkšņu slimību un traumām.

4. jūlijā no 09:05 līdz 10:00 palūdz eņģelim, lai tas ļautu tev atrast kopīgu valodu ar priekšniecību un darba kolēģiem.

5. jūlijā no 08:38 līdz 09:25 palūdz palīdzību ikdienas darbos un mājas rūpēs.

6. jūlijā no 08:35 līdz 09:37 lūdzies par tuvinieku veselību.

7. jūlijā lūgšana, kas izteikta no 10:15 līdz 11:05 palīdzēs atbrīvoties no skumjām domām.

Avots: DailyHoro

loading...