Eņģeļa stundas FEBRUĀRIM. Precīzi laiki augstāko spēku uzrunāšanai

09-02-2019

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Ja interesējies par ezoteriku, noteikti esi dzirdējusi, ka sargeņģeļi ir augstāko spēku sūtņi, kas neredzami seko katra cilvēka dzīvei un palīdz tikt galā ar grūtībām.

Arī 2019. gada februārī katru dienu ir noteiktas stundas, kurās, kā uzskata šīs koncepcijas piekritēji, vislabāk vērsties pie sava sargeņģeļa.

Skeptiķiem varam paskaidrot, ka tikpat labi to var raksturot kā palīdzību koncentrēties – katrs zina, cik grūti ikdienas skrējienā apstāties un veltīt kaut īsu brīdi pārdomām par to, kas tad īsti tev svarīgi, bet kas – nozīmīgi tikai citiem vai vispār sīkumi.

Jebkurā gadījumā šo zelta mirkli vērts izmantot prātīgi. Ja zini savu personisko sargeņģeļi, vērsies pie tā gan prieka brīdī, gan nelaimē. Sirsnīgas lūgšanas, lūgumi pēc palīdzības un pateicība par atbalstu palīdzēs mainīt dzīvi uz labo pusi un nākotnē neatkārtot tās pašas kļūdas.

Nav nepieciešams skaitīt kādu īpašu lūgšanu, formulē visu saviem vārdiem, bet galvenais – godīgi un patiesi. Atzīsti pieļautās kļūdas un priecājies par sasniegumiem, pasakot paldies savam sargeņģelim par palīdzību abos gadījumos.

KĀ UZZINĀT SAVU SARGEŅĢELI – VAIRĀKAS METODES

1. SARGEŅĢELIS SASKAŅĀ AR ZODIAKĀLO ELEMENTU

2. KĀ SAPRAST, KA AR TEVI RUNĀ SARGEŅĢELIS

3. NUMEROLOĢISKĀ METODE, LAI NOTEIKTU SARGEŅĢELI

4. LŪGŠANA SAVAM SARGEŅĢELIM

Tabulā atradīsi eņģeļa stundas 2019. gada februārim!

autumn_trees_island_reflection-wallpaper-1600x1200

loading...

1 Comment

  1. Mazā 02.03.2019 at 09:46 - Atbildēt

    Lūdzu enģeļu stundas martam!
    Pateicos! Mazā