Enerģētikas attīrīšana ar sāli. Svarīgi, lai to ceturtdienā pirktu vīrietis!

21-02-2018

sals


Sāls ir ļoti spēcīgs attīrīšanas līdzeklis. Uzkrājies Zemes dzīlēs, tas nes spēcīgu enerģētisku lādiņu, kas spēj uzsūkt negatīvo enerģētiku. Tāpēc jau kopš senatnes sāls izmantota dažādos attīrīšanas rituālos. Šī prakse ļaus “izvadīt” savu negatīvo enerģiju sālī.

Rituālai veikšanai vajadzīgs
1. Dziļa plastmasas vai metāla bļoda, galvenais, lai tajā varētu brīvi piecelties kājās.

2. Parastais akmens sāls, 1 paciņa.

3. Vismaz 15 minūtes brīva laika.Attīrīšanās rituālus veic šādi
1. Atrodi laiku vienatnei.

2. Ieber visu sāli bļodā.

3. Novelc apavus un zeķes, basām kājām iekāp bļodā ar sāli.

4. Sāc mīdīties pa sāli, iztēlojoties, ka visa negatīvā enerģija, kas uzkrājusies fiziskajā ķermenī, tāpat arī negatīvās emocijas, domas un jūtas aiziet sālī, tiek “nomestas” uz leju. Izmīdi visu slikto ar baudu, mundri.

Vari dejot, dažādi kustināt rokas, galvu, mīdoties veidot dažādas skaņas (rūkt, kliegt, raudāt) vai vārdus (“Atbrīvojos no aizvainojuma uz tēvu”, “Es samīdu savas slimības pirmcēloni”). Improvizē! Nekautrējies no sevis par kustībām un emocijām!

5. Kad jutīsi, ka viss negatīvais aizgājis prom, rūpīgi notrauc no pēdām sāli, nomazgā kājas ar ūdeni, bet sāli noskalo tualetes podā vai ieroc zemē, vispirms pasakot paldies par negatīvās enerģijas uzsūkšanu.

Vēl iedarbīgāk būs, ja atkārtosi šo praksi 21 dienu pēc kārtas, sākot dilstošā Mēnesī vai aptumsuma dienā.

Neliels noslēpums: visspēcīgākās iedarbības sāls ir tas, ko tev vīrietis nopērk ceturtdienā. Palūdz palīgā vīru, brāli vai tēvu!

loading...

1 Comment

  1. Ziņkārīgā 22.02.2018 at 00:11 - Atbildēt

    Man nav ne vīrs , ne tēvs, ne brālis. Vai dēls der?