Empātu horoskops. Šīs zodiaka zīmes lasa citu cilvēku domas!

06-04-2018

sieviete_udens1


Visvērīgāko zodiaka zīmju pārstāvji burtiski lasa citu cilvēku domas, apgalvo astrologi un iesaka visiem par to pārliecinoties.

Šie cilvēki dzīvo emociju pasaulē un citus izjūt kā paši sevi. Šajās zodiaka zīmēs dzimušie lieliski izprot citus cilvēkus, to motīvus un iekšējās izjūtas. Šīs zodiaka zīmes momentā redz apmānu, maldināšanu vai provokāciju.

Neviens nezina, kā viņi to dara, bet šo horoskopa zīmju pārstāvji gluži kā skeneri jūt un nolasa citu cilvēku domas. Tai pašā laikā viņi naivi uzskata, ka arī citi cilvēki tikpat dziļi kā viņi izprot apkārtējo pasauli.

Sava jutīguma un ievainojamības dēļ šīs zodiaka zīmes cenšas sevi aizsargāt pret apkārtējo pasauli, bēgot fantāziju pasaulē vai apspiežot savas jūtas.

Šiem cilvēkiem ir pārsteidzoša intuīcija, tāpēc viņus ne velti dēvē par dziļi vērīgām zodiaka zīmēm. Kā likums, viņi pieder Ūdens stihijai.Vēzis
Vēzis lieliski izprot cilvēkus, turklāt viņam nekas par tiem nav jāzina. Vēzim pietiek dažas minūtes pavērot cilvēku, lai viņu izprastu.

Šīs viegli ievainojamās un ļoti vērīgās personības vienmēr rūpējas par tuviniekiem un tai pašā laikā var izturēties noslēgti un atturīgi pret svešiniekiem. Viņiem ir brīnišķīga intuīcija, kas bīstamību sajūt kilometra attālumā. Vēži vienmēr instinktīvi tiesas pēc drošības.

Skorpions
Skorpions ir ļoti vērīga un gudra zīme. Savas emocijas nenodod, bet citu cilvēku jūtas uztver momentā. Viņš lieliski redz visu cilvēku trūkumus, bet viņam pietiek prāta un taktiskuma par tiem skaļi nerunāt.

Arī Skorpioni gluži kā skeneri nolasa visus vajadzīgos faktus par jebkuru cilvēku un prot veikli uzzināt dažādus noslēpumus. Šīs zodiaka zīmes skatiens redz sarunas biedram cauri. Tomēr šo sarežģīto personību iekšienē slēpjas daudz pretrunu, kurus tās cenšas apspiest.

Zivis
Zivis ir dzimuši empāti, kuri prot just līdzi citu cilvēku emocijām un pilnībā pārņemt to pārdzīvojumus. Zivis gluži kā sūkļi uzņem sevī citu dvēseles pārdzīvojumus, gan labos, gan sliktos.

Tikai tādā veidā Zivis iepazīst pasauli un saprot cilvēkus – dziļi ielaižot tos sevī. Tieši tāpēc starp Zivīm ir daudz labu, dvēselisku un saprotošu cilvēku. Zivis ir tik vērīgas, ka piemānīt tās neizdosies.

loading...

2 Comments

  1. Zivs 07.04.2018 at 00:51 - Atbildēt

    Viņas daudz ir mānītas,bet nesalauztas!!,

  2. Liene 07.04.2018 at 07:17 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/zhcAKQ