Emocijas un tikšanās! Horoskops no 10. līdz 16. jūnijam visām zīmēm

10-06-2024

Ekrānuzņēmums

Ikviena cilvēka dzīvē reizēm ir notikumi, kurus ir grūti izskaidrot ar loģiku. Daudzi uzskata, ka zvaigznes var mums pateikt, kas mūs sagaida. Nākamā nedēļa no 10. līdz 16. jūnijam solās būt spraiga un interesanta visām zodiaka zīmēm.

Dažas no tām piedzīvos emocionālus satricinājumus, bet citas – karjeras kāpumus un liktenīgas tikšanās. Dzivei.lv rakstā piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs jums sagatavoties gaidāmajiem notikumiem un izmantot astroloģiskās prognozes, lai plānotu savas lietas un attiecības.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Šī nedēļa Auniem būs emocionāli piesātināta. Darbs, radinieku problēmas un romantiskās attiecības prasīs ievērojamas pūles. Daudzi Auni centīsies rast laiku visam, slēgt radušos jautājumus, taču emocijas var kļūt nekontrolējamas.

Finanšu sfēra saglabāsies stabila, un tikšanās ar draugiem nedēļas beigās uzlabos garastāvokli un ienesīs pozitīvismu.

Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Vēršiem nāksies risināt mantojuma, apdrošināšanas, kreditēšanas un peļņas sadales jautājumus, kas saistīti ar kopīgām lietām ar partneriem.

Šajā procesā iespējami konflikti un konfrontācijas, kas prasīs aizstāvēt savas tiesības. Iespējami lūgumi pēc juridiskās palīdzības.

Nedēļas otrajā pusē Vēršiem gaidāms emocionāls kritums un enerģijas izsīkums, ieteicams samazināt kontaktu skaitu.
Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Dvīņiem nāksies atgriezties pie sen aizmirstām un šķietami atrisinātām lietām un problēmām. Var parādīties nepatīkamas personības no pagātnes.

Izvairīšanās no problēmām un to atlikšana tikai pasliktinās situāciju. Priekšrocībās būs tie, kuri spēs atzīt savas kļūdas un atrisināt neatrisinātos jautājumus.

Finanšu situācija saglabāsies stabila, taču ģimenes un personīgajās attiecībās nedēļas beigās iespējami konflikti.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Nedēļa nesīs panākumus profesionālajās lietās un emocionālas grūtības saskarsmē ar radiniekiem un draugiem. Iespējami konflikti ar radiniekiem par lēmumiem kopīgās lietās. Romantiskā sfēra būs nestabila partneru pretenziju dēļ.

Finanšu situācija būs stabila, un nedēļas vidū būs iespējas uzlabot finansiālo stāvokli.
Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Lauvas lielāko nedēļas daļu būs iegrimuši darbā, gūstot ievērojamus panākumus. Tomēr romantiskā dzīves puse līdz nedēļas nogalei destabilizēsies. Lauvas var kļūt aizdomīgas un greizsirdīgas, izvirzot pārspīlētas prasības partneriem, kas var izraisīt komunikācijas pārtraukumu uz ilgāku laiku.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Jaunavām šī nedēļa būs pārticīga, stabila un paredzama. Tomēr nedēļas beigās iespējami emocionāli satricinājumi, kas saistīti ar zaudējumiem vai nepareizu dokumentu kārtošanu.

Var rasties arī grūtības saskarsmē ar tuviniekiem, kas novedīs pie konfliktiem un strīdiem. Savas nepareizības apzināšanās var izraisīt pašiznīcināšanos un paškritiku.Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Svariem būs nosliece uz introspekciju par savu dzīvi, izskatu un attiecībām. Daudzi nolems kaut ko mainīt savā tēlā un saskarsmē ar cilvēkiem. Profesionālajā jomā nedēļas pirmajā pusē būs saspringts laiks, kas prasīs samierināt pretrunas starp darbiniekiem.

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Skorpioni cīnīsies par varu un ietekmi gan profesionālajā jomā, gan attiecībās ar citiem. Konflikti var būt asi, bet tie būs izdevīgi. Romantiskā sfēra kļūs aktīvāka nedēļas otrajā pusē, iespējamas jaunas iepazīšanās un abpusēja iemīlēšanās.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Strēlnieku gaida daudz tikšanos un iespaidu, no kuriem daži būs piespiedu un nepatīkami. Nedēļas nogalē noskaņojums mainīsies, un Strēlnieki var krist moralizēšanā, pamācot savus tuviniekus. Tas izraisīs negatīvu reakciju, tāpēc labāk būt vienatnē un atlikt garas tirādes.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāži var saskarties ar traucējumiem darbā, kas liks koriģēt plānus: sanāksmes nāksies atlikt un ceļojumus pārcelt uz vēlāku laiku. Var rasties nelieli konflikti ar ģimeni, jo būs jāatliek kopīgi pasākumi. Materiālā situācija saglabāsies stabila.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdensvīriem šī nedēļa būs sagatavošanās posms turpmākām svarīgām lietām un lēmumiem.

Profesionālajā jomā var notikt izmaiņas, ko izraisīs atbildības palielināšanās vai priekšlikums mainīt darbu. Jaunā vieta var labāk atbilst viņu prasmēm, kas uzlabos finansiālo situāciju.

Zivis (19. februāris – 20. marts)

Zivīm nāksies vairāk pārvietoties gan profesionālo, gan personīgo lietu dēļ. Tuvinieki var lūgt palīdzību, kas novedīs pie oficiāliem kontaktiem. Ne visas tikšanās būs patīkamas. Finansiālā situācija saglabāsies stabila, kas ļaus tev plānot atvaļinājumu.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tibetas horoskops. Kurai no četrām noslēpumainajām vujku zīmēm piederi tu?

Ar kuru vīrieti būsi laimīga? Pārbaudi Marsa stāvokli horoskopā!

Jūnijs. Kas gaida katru zīmi saskaņā ar slavenās astroloģes Tamāras Globas prognozi?