“Ekstrasensu cīņas” pamet rīdzinieks Dakteris Maikls; Ivo Puriņš turpina sacensību

13-10-2019

Publicitātes foto

No Krievijā un arī Latvijā populārā televīzijas šova “Ekstrasensu cīņas” 12. oktobrī tika izbalsots viens no diviem rīdziniekiem – Dakteris Maikls, īstajā vārdā Sergejs Astafjevs. Otrs Latvijas pārstāvis, ezoteriķis Ivo Puriņš, dalību turpina.

LASI VĒL: NĀKOTNES PAREĢOŠANA PĒC MERILINAS KERRO TABULAS

Dakteris Maikls šova trešajā raidījumā lika vilties kāda ciematiņa iedzīvotājiem, nespējot uzminēt, kādi traģiski notikumi risinājušies vienā no ģimenēm. Pat pēc rūpīgas mājas apskates viņa minējumi bija ļoti tālu no patiesības. Ivo sniegums bija labāks, jo viņš sajuta: noticis liels konflikts.

“Kad dzirdēju, ka Rīgā notiek “Ekstrasensu cīņu” kastings, nolēmu izmēģināt savus spēkus. Esmu ieinteresēts savas zināšanas pielietot uzdevumiem. Jo es esmu ārsts un man ir grāds.

Publicitātes foto

Godīgi sakot, es esmu diezgan apņēmīgs un stiprs cilvēks. Augstu vērtēju savus sasniegumus. Cīnīšos par uzvaru, redzu sevi vismaz trijniekā, bet joprojām domāju, ka sasniegšu uzvaru. Esmu pārliecināts, ka varu izturēt visus testus, kas būs projektā,” pirms šova izteicies Dakteris Maikls.

LASI VĒL: KĀ PIESAISTĪT VEIKSMI, IESAKA EKSTRASENSS ALEKSANDRS ŠEPSS

Savukārt piecdesmit trīs gadus vecais rīdzinieks Ivo Puriņš ir vecākais no “Ekstrasensu cīņu” 20. sezonas dalībniekiem.

Viņš sevi dēvē par senās maiju cilts maģisko tradīciju pēcteci. No senākajiem Dienvidamerikas cilts pēctečiem viņš saņēma iesvētību, kur viņam tika iemācīti “laika līniju apskatīšanas paņēmieni”.

Pēc ceļojuma viņš pats izveidoja unikālu datorprogammu, kuras pamatā ir maiju kalendārs, un, ievadot tajā dzimšanas datumu, programma par cilvēku varot pateikt “absolūti visu”.

Ivo apgalvo, ka viņš atceras pats savu iepriekšējo dzīvi, un viņa kā ekstrasensa liktenis bija jau iepriekš nolemts no augstāko spēku puses.

LASI VĒL: IVO PURIŅŠ: GARĪGUMA SLUDINĀTĀJI SMĪDINA MŪŽĪBU

Jaunībā viņš strādāja par pavāru konditorejā, kā arī ugunsdzēsēju, bet pēdējos 20 gadus viņš cenšas dzīvot ārpus sabiedrības, neizmantojot nevienu no civilizācijas priekšrocībām.

“Doties uz “Ekstrasensu cīņu” atlasi mani pierunāja mani studenti. Turklāt kastings Rīgā notika pirmo reizi. Šis projekts man ir liels izaicinājums! Es zinu, ka projektā mūs gaida ļoti grūti pārbaudījumi, bet man būs interesanti tos izturēt, izmantojot manas zināšanas. Iespējams, es iemācīšos kaut ko jaunu,” apgalvoja Ivo Puriņš.

“Ekstrasensu cīņas” ir Krievijas mistikas televīzijas raidījums, ko kopš 2007. gada 25. februāra Krievijā pārraida TNT kanāls. Raidījuma vadītājs kopš 7. sezonas ir Marats Bašarovs. Raidījuma piedalījušies gaišreģi no daudzām pasaules valstīm, tostarp arī Džūlija Vanga no Latvijas, kas uzvarēja raidījuma 15. sezonā.

loading...