EKSPRESTESTS. Kas tevi gaida šai vasarā?

12-06-2018

tests_vasara

Vasara jau sākusies, un daudzi izveidojuši grandiozus plānus tuvākajiem trīs mēnešiem. Piedāvājam eksprestestu, lai uzzinātu, kas tevi gaida šajā vasarā!

Izvēlies tīkamāko attēlu un lasi pareģojumu!

1. Šī vasara būs harmoniska. Trauksme un stress tiks nolikti otrajā plānā, un tu spēsi īstenot kādu senu sapni. Uzmanīgi seko apkārt notiekošajam! Likteņa zīmes noteikti parādīs ceļu uz laimi.

2. Vasara kļūs par jaunu atklājumu laiku. Tuvākajos mēnešos vari neuztraukties par savu labsajūtu. Tu varēsi doties ilgi gaidītā ceļojumā un tur atrast pat dzīves jēgu. Nebaidies mainīties un uzzināt ko jaunu, esi atvērts pasaulei un tad pavērsies interesantas perspektīvas.

3. Vasara būs mīlestības laiks. Tiem, kas atrodas otrās pusītes meklējumos, vasara kļūs neaizmirstama. Negaidīti satiksi savu likteni, tāpēc nesēdi mājās! Pāriem savukārt vasara būs pasakaini veiksmīga. Varēsiet piepildīt sapņus un baudīt viens otra sabiedrību.

4. Šovasar varēsi paļauties uz draugiem. Viņi palīdzēs tikt galā ar jebkurām grūtībām. Nekautrējies lūgt palīdzību un atbalstu draugiem. Ja posies ceļojumā vai pārgājienā, ejiet visi kopā. Kopā būs ne tikai jautrāk, bet arī drošāk.

5. Vasara būs ļoti svarīgs laiks. Tu satiksies ar sen neredzētiem cilvēkiem, salīgsi mieru ar radiniekiem un atjaunosi pajukušas attiecības. Neaizmirsti, ka labais tiek atmaksāts ar labu, tad tavā dzīvē nebūs vietas skumjām un vilšanās sajūtai.

6. Vienatne šovasar nebūs skumja, bet harmoniska. Tev būtu vēlams uz laiku atstāt trokšņaino pilsētu ar tās trako ritmu un izbaudīt dabas mieru. Šāda “pārlādēšanās” palīdzēs tikt galā ar grūtībām un atrast izeju no problemātiskām situācijām.

Aizmirsti par tālruni (un internetu tajā) kaut vai uz pāris dienām, lai paliktu vienatnē ar savām domām un jūtām.
Vasarā visvienkāršāk sākt jaunu dzīvi, aizverot durvis uz pagātni. Sāc mainīties uz labo pusi, celties agrāk un noteikti kaut vai vienu saullēktu sagaidi kopā ar mīļoto cilvēku! Nomierinošā dabas harmonija palīdzēs pārvarēt skumjas un sniegs spēkus cīņai par savu labklājību.

loading...