Ebreju horoskops. Sens un precīzs katras zodiaka zīmes apraksts!

06-01-2020

ebreju_horoskops


Ebreji tāpat kā daudzas senās tautas ir atstājuši savu horoskopu. Ļoti lakonisks, tāpat kā ebreju humors, šis horoskops ir pilns patiesa ebreju vieduma. Visām zodiaka zīmēm, pie kurām mēs esam pieraduši, atbilst noteikts mēnesis. Lai atrastu aprakstu par sevi un saviem draugiem vai tuviniekiem, vienkārši atrodiet attiecīgo zodiaka zīmi un izlasiet, kurš tieši ebreju mēnesis tam atbilst.

Auns – mēnesis Nisans

Auna zīmē dzimušie ir drosmīgi, izlēmīgi, spēcīgi cilvēki, prot aizstāvēt savus uzskatus, viņi ir progresīvi un vienlaikus agresīvi, kareivīgi, pašpārliecināti. Iesaistoties cīņā, viņi darīs visu, lai uzvarētu, pirmie izdara sitienu un nogalina savu ienaidnieku. Vēsturiski Nisana mēnesī ebreji aizgāja no Ēģiptes, tas iezīmē sākumu pārejai no iekšējās verdzības uz atbrīvošanos no grēkiem, no fiziskās atkarības – uz brīvību.

zodiaks12

Vērsis – mēnesis Ijars

Pēc ebreju horoskopa mēnesim Ijaram atbilst zodiaka zīme Vērsis. Šajā zīmē dzimušie ir patstāvīgas dabas cilvēki. Viņi savā būtībā ir ļoti izteikti individuālisti.

Dvīņi – mēnesis Sivans

Dvīņi ir intelektuāļi, kas vēlas visu zināt, tāpēc viņiem zināšanas ir spēks, un jo vairāk informācijas viņi iegūst šodien, jo vienkāršāk ir izdarīt izvēli nākotnē. Dvīņiem ir grūti nodoties vienam darbam, viņus piemeklē biežas garastāvokļa maiņas – līdzīgi kā vējam, kas maina spēku un virzienu. Tāpēc saskaņā ar ebreju horoskopu Dvīņi katru dienu var būt citādi.

Vēzis – mēnesis Tamuzs

Atbilstoši ebreju horoskopam Vēžiem vairāk nekā citu zīmju pārstāvjiem ir nepieciešamas rūpes, mīlestība. Turklāt viņiem ir jāpieliek pūles, lai nedomātu par pagātni, attālinātos no situācijas, kas satrauc, un skatītos uz priekšu, atstājot pagātnē sāpīgas atmiņas un dvēseles rētas. Dvīņiem tas ir vienīgais veids atrast laimi un mīlestību.

Vēži pēc ebreju horoskopa ir mājokļi cēlāji. Viņu lozungs ir “Mana māja – mans cietoksnis”. Dvīņi ir ļoti pieķērušies ģimenei un mājai. Viņi mīl vēsturi un astronomiju, visu, kas atgādina par pagātni.

Lauva – mēnesis Avs

Saskaņā ar ebreju kalendāru Lauva savu enerģiju gūst tieši no Saules un tā ir vienīgā zīme, kas atrodas tās ietekmē. Tāpēc Lauvas uzskata, ka visa pasaule griežas ap viņām un tās ir pārliecinātas par saviem spēkiem un iespējām. Lauvas grib, lai viņas cienītu, un tad, ja tā nav, viņas sāk atriebties. Lauvas ir kā karalienes – lepnas un izsmalcinātas. Viņas nav tādas kā visi – viņas ir Lauvas!

Vājā vieta Lauvām pēc ebreju horoskopa ir sirds – viņām ir nosliece ir sirds un asinsvadu slimībām. Lauvu uzticību ir grūti iekarot un viņas gudri izvēlas padomdevējus un partnerus. Tomēr Lauvas tiecas pilnībā paļauties uz sevi, gandrīz nekad neprasa palīdzību, jo neuzskata, ka tā viņām būtu vajadzīga. Kolēģi un draugi nav Lauvas palīgi un nav viņa līdzinieki.

Lauvas ir dzimuši līderi, tām patīk visus organizēt ap sevi pat tad, kad to neviens nelūdz. Lauvas bieži darbojas politikā, izglītības sistēmā un augstos amatos biznesā. Tās vienmēr meklē to, ko var pārvaldīt.

Jaunava – mēnesis Eļuļs

Jaunavai raksturīga iezīmē ir pastāvīga tiekšanās pēc kārtības un ideālisma. Nekas tā netraucē Jaunavai kā nekārtība. Viņu darba galdi, mājoklis un automašīnas – tie ir efektivitātes un akurātuma piemēri.

Jaunavām visam ir sava vieta. Jaunavas ir uzticamas un atbildīgas – viņām izpildīt uzdevumus ir goda jautājums. Jaunavas uzskata, ka fiziskajai pasaulei ir nepieciešama perfekta kārtība, kuras uzturēšanai viņas ir sūtītas uz Zemes. Ņemot vērā noslieci uz akurātumu un precizitāti, Jaunavas bieži strādā par redaktoriem, grāmatvežiem un ķirurgiem.

No Jaunavām bieži var dzirdēt kritiku sīkumu dēļ. Ne tāpēc, ka viņas gribētu nodarīt sāpes citiem – vienkārši kļūdas un trūkumi aizskar Jaunavām raksturīgo kārtības mīlestību un tās metas labot situāciju jo ātrāk, jo labāk.

Svari – mēnesis Tišrejs

Pēc ebreju kalendāra Svari spriež par lietām, rūpīgi izsverot katru problēmas aspektu, cenšoties panākt līdzsvaru. Svari vienmēr redz divas strīda puses un tiem abas šķiet vienādi godīgas.

Svari baidās pieļaut kļūdu vai izdarīt nepareizu izvēli. Svari ir sabiedriski, draudzīgi, atvērti, jūt līdzi citu problēmām un pamudina citus uzticēties viņiem. Rūpes par citiem – tas Svariem ir pirmajā vietā.

Skorpions – mēnesis Hešvans

Skorpioni nemīl pārmaiņas. Viņi vēlas kontrolēt savu un tuvinieku dzīvi. Zaudēt kontroli – tās ir Skorpionu lielākās bailes. Maksimālistiem Skorpioniem – mīlestība tas ir viss. Ja Skorpioni jūt, ka viņu jūtas paliek bez atbildes, mīlestība pārvēršas naidā. Skorpioniem nav viegli piedot vai aizmirst. Tipisks Skorpions neatradīs sev vietu, kamēr neatriebsies tam, kas viņu nodevis.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Skorpioni ir labi uzņēmēji. Viņi mīl naudu, jo tā sniedz viņiem kontroli un varu. Skorpioni ir lieliski ārsti, fiziologi, astrologi un finansisti. Skorpioniem piemīt labas okultās spējas un intuīcija. Viņi ir spēcīgi mistiķi un viņiem ir liels garīgās attīstības potenciāls. Tie, kas dzīvē izvēlas nepareizo ceļu, var kļūt nāvējoši bīstami un nežēlīgi.

Strēlnieks – mēnesis Kisļevs

Strēlnieka zīmē dzimis cilvēks ir optimists no bērna kājas. Strēlnieks saprot, ka pats var atrisināt jebkuru uzdevumu un pieliek maksimālas pūles, lai to izdarītu.
Dažkārt Strēlnieki ir pārmērīgi optimistiski, viņiem ir tieksme pārspīlēt, ironizēt, nodoties azartspēlēm, bezrūpībai. Strēlnieki ir dzimuši filozofi, skolotāji, mīlnieki, starpnieki, draugi.

Saskaņā ar ebreju horoskopu Strēlniekiem patīk ceļot, viņi mīl brīvību un plašas telpas, aizraujas ar pētījumiem pasaules mērogā un citu kultūru un reliģiju iepazīšanu. Ar lielu prieku viņi šajās zināšanās dalās ar jebkuru, kas par to interesējas.

Mežāzis – mēnesis Tevets

Mežāzis ir zemes zīme, kas ļoti labi saistīta ar materiālo pasauli. Bet viņa iekšējā enerģija attiecas uz ūdens stihiju – ar to skaidrojama Mežāža vēlme būt noderīgiem, palīdzēt un rūpēties.

Šajā mēnesī dzimušie jūt nepieciešamību pēc materiālās labklājības un ļoti pārdzīvo par rītdienu. Viņi uzticas tikai saviem maņu orgāniem, atsakoties pieņemt visu, kas iziet ārpus redzamā un taustāmā. Mežāži ir lieliski ģimenes cilvēki, kas rūpējas par savu mājokli.

Visbiežāk Mežāži netic Dievam, jo atrodas materiālās pasaules spēcīgā kontrolē. Cilvēki, kas dzimuši šajā mēnesī, ir uzticami, atbildīgi, rūpīgi, taupīgi, punktuāli – jo laiks, tā ir nauda. Mežāži mēdz kļūt pat izciliem uzņēmējiem, grāmatvežiem, inženieriem, advokātiem un citu profesiju pārstāvjiem, kas prasa disciplīnu.

Ūdensvīrs – mēnesis Švats

Mēnesis Švats pēc ebreju horoskopa atbilst Ūdensvīra zīmei, kas pieder pie gaisa stihijas. Ūdensvīri pēc dabas ir nemiernieki, tāpēc viņus visbiežāk satrauc personīgā dzīve, tās unikalitāte un individualitāte.

Ūdensvīri izmanto visu savu gribasspēku, lai lauztu vecās robežas. Viņi tiecas atbrīvoties no vecā, lai atrastu kaut ko jaunu un nezināmu. Ūdensvīri pēc ebreju horoskopa kļūst par izciliem zinātniekiem, hakeriem, sociālajiem darbiniekiem. Viņiem padodas lietas, kas saistītas ar kaut ko revolucionāru. Ūdensvīri ir unikāli – viņi izceļas pūlī un nepaliek neievēroti.

Uzrādot lielas cerības jau bērnībā, brieduma gados Ūdensvīri kļūst par ideālistiem, kuri ar saviem neparastajiem priekšstatiem cenšas mainīt pasauli. Viņi teicas pēc visas cilvēces labklājības un atrod pasaules problēmu risinājumu.

Augstākais šķērslis, ko Ūdensvīriem ir jāpārvar, ir viņu pašu “es”. Ūdensvīriem ir īpaša un unikāla ietekme uz cilvēces vēsturi; viņi spēj pārņemt visu savā kontrolē un ierobežot savu ego, būt žēlsirdīgi un atturīgi, dzīvot ļoti pieticīgi un vienkārši.

Zivis – mēnesis Adars
Zivju zīmē dzimušajiem cilvēkiem pēc ebreju horoskopa labi veicas jebkurā lietā – gan labklājības, gan laulības ziņā. Viņi ir īpaši jūtīgi un ievainojami, viņiem piemīt labāka intuīcija nekā citās zīmēs dzimušajiem. Zivīm raksturīga nopietnība it visā – tas attiecas gan uz viņu viedokli, gan domām, gan aizraušanos. Daudzas Zivis ir apveltītas ar matemātiķu un fiziķu talantu.

Zivju zīmē dzimušie cilvēki parasti ir ļoti nopietni. Viņi uzsūc citu problēmas kā sūklis, tāpēc viņiem ir nosliece uz tuklumu. Fizika, ķīmija, filozofija un psiholoģija ir Zivju otrā daba. Šīs zīmes pārstāvji prot izprast, piekāpties un piedot, atbalstīt, neaizsvilties, dot un mīlēt – to, pēc kā vajadzētu tiekties visiem.

Avots: “misstits.ru”

loading...

2 Comments

  1. Marga 13.01.2018 at 21:32 - Atbildēt

    palasiet horoskopus, cik kludu tajos

  2. Daga 15.01.2020 at 15:41 - Atbildēt

    jā horoskopi ir ļoti ….