Dzīves maģija. Kā piesaistīt veiksmi ar loga palīdzību

24-04-2018

logs1


Veiksmes piesaistīšana nav tikai rituāli, kas palīdz sasniegt vēlamo. Tā ir arī domu enerģija, kas mijiedarbojas ar telpas enerģētiku, liekot tai atsaukties mūsu rīcībai.

Veiksmi var piesaistīt dažādos veidos: ar buramvārdu, amuletu un talismanu palīdzību, galu galā – ar domu spēku. Ir arī daži mazāk zināmi Fortūnas piesaistīšanas paņēmieni. Vajadzēs pārliecību par sevi un patiesa vēlēšanās sasniegt mērķi.

Pirmais paņēmiens
Rītausmā nomazgā guļamistabas logu. Vari dungot kādu mīļu melodiju, klausīties mūziku, bet nekādā gadījumā to nedrīkst darīt, ja ir slikts garastāvoklis. Pabeidzot mazgāt logu, to atver un saka šādus vārdus: “Logs ar mīlestību nomazgāts, piesaistīs mīlestību. Mana veiksme lido pie tā. Logu atveru, veiksmi mājās ielaižu.”

Logu atver pēc iespējas biežāk un atkārto buramvārdus. Īpaši spēcīgi iedarbojas rīta pusē, kad Saules stari tikko parādījušies pie debesīm un tās krāsojas rožainos toņos.

Otrais paņēmiens
Izgriez no sarkana papīra sirsniņu, izrotā to ar pērlītēm un kristāliņiem pēc savas gaumes. Piestiprini sirsniņu stiklam, lai to varētu redzēt no ielas. Uz to skatoties, saki šādus vārdus: “Mīlestība mājās, mīlestība ap māju. Veiksme, ienāc, laimi mājās ienes. Paliec ar mums, priecājies un līksmojies.”

Trešais paņēmiens
No zaļa papīra izgriez taisnstūri, kas atgādina banknoti. Uz tā uzraksti, cik naudas tev nepieciešams.

Koncentrējies un uzraksti tieši tādu summu, kas vajadzīga, lai atrisinātu svarīgākos jautājumus.

Piestiprini to mājas dienvidaustrumu pusē. Saskaņā ar fenšui tieši tā atbild par finansiālo labklājību. Saki šādus vārdus: “Katra diena man būs veiksmīga. Nauda no mājām neaizies, vienmēr ceļu atpakaļ atradīs.”

Šos vārdus vienmēr atkārto pirms naudas izdošanas, lai veiksme paliktu kopā ar tevi. Labākai iedarbībai pie papīra piestiprina monētu ar līmlenti, lai naudas enerģētika vienmēr būtu aktīva.

loading...