Dzīves līnija plaukstā nenosaka mūža ilgumu. Bet ko tad?

30-01-2024

Ideālā gadījumā dzīves līnijai jābūt harmoniskas krāsas, skaidrai, dziļai un “nepārplīsušai”. Pieņemts uzskatīt, ka tās garums ir tieši proporcionāls mūsu dzīves ilgumam. Tomēr tā nav pilnīga taisnība!

Dzīves līnija atspoguļo nevis konkrētu gadu skaitu, bet gan vitalitāti, ķermeņa uzbūvi un citus faktorus, kas ietekmē cilvēka veselību.

No tā varam izdarīt vienkāršu secinājumu: jo spēcīgāks esi, jo garāks būs tavs mūžs. Piekrītu, aktīvi cilvēki, kuri par sevi rūpējas un patiešām dzīvo ilgāk nekā kāds, kurš ir nosliece uz slinkumu, pasivitāti un neprot tikt galā ar grūtībām.

Ja redzat pēkšņi pārtrūkušu dzīves līniju, nevajadzētu izdarīt sasteigtus secinājumus. Papildus tam ir svarīgi ņemt vērā arī sirds, galvas un likteņa līnijas.

Par dzīves kvalitāti un ilgumu kopumā var spriest tikai to kopumā. Pats par sevi līniju pārrāvums nevar daudz ko pateikt. Taču dažas zīmes patiešām var liecināt par nopietniem pārbaudījumiem vai eksistences apdraudējumu.

Dzīves līnija sākas no plaukstas augšdaļas, kur tā krustojas ar galvas līniju vai saskaras ar to. Tā var būt gan vienlaidu, gan daudzkārt pārtraukta.

Līnija ir pusloka formā un iet tieši pie Veneras kalna. Šī kalna lielums ir atkarīgs no tā, kā ir novietota dzīvības līnija. Tās lielumam ir liela ietekme uz mūsu dzīvi. Jo lielāks tas ir, jo cilvēks ir pārliecinātāks un apņēmīgāks (īpaši mīlas lietās). Dziedinošas enerģijas zīme ir trīskārša līnija, taču tā ir diezgan reta.Dzīvības līnija uz rokas: ko tā nozīmē un kā to nolasīt

Patiesībā pēc dzīves līnijas var spriest par cilvēka attieksmi pret dzīvi, viņa vitalitāti, personīgo izturību, enerģijas līmeni, kas ļauj viņam būt aktīvam un ietekmēt savu likteni.Dzīves līnijas nozīme

Dzīvības enerģija slēpjas kreisās plaukstas līnijās. Tā var paredzēt, kas cilvēku sagaida nākotnē, bet nerāda tās situācijas, kurās cilvēks nonāk savas neuzmanības dēļ.

Dzīvības līnija labajā plaukstā atspoguļo notikumus, kas notiek ar cilvēku. Tie nav atkarīgi no likteņa un tā iespējamām zīmēm. Internetā var atrast daudzas filmas un rakstus, kuros par šīm zīmēm tiek runāts sīkāk.

Pēc labās plaukstas tiek spriests par to, kā cilvēks tiek galā ar problēmām un realizē savu likteni. Citiem vārdiem sakot, var noteikt, cik lielā mērā cilvēks izpilda savus karmiskos uzdevumus un realizē visas viņam dotās iespējas.

Tomēr tas nenozīmē, ka cilvēks neko nevar mainīt. Cilvēks spēj kontrolēt savu dzīvi un mainīt to tā, kā viņš vēlas. Šajā gadījumā līnijas bieži mainās līdz ar to, kā mainās cilvēka dzīve. Dzīves līnija, kas ir tuvu īkšķim, nozīmē, ka esat diezgan depresīvs cilvēks, kurš mēdz bieži mainīties. Ja dzīves līnija ir tālu no īkšķa, tad jūs esat dzīvespriecīgs un ļoti enerģisks.Pārrāvumi un skaitļi

Daudzi cilvēki domā, ka pārrāvums dzīves līnijā nozīmē nenovēršamu nāvi, un tā ir kļūda. Pārrāvumi liecina par personības un attieksmes izmaiņām. Tie iezīmē noteiktus cilvēka dzīves posmus. Droši vien ikviens zina gadījumus, kad jūsu radinieki, draugi vai paziņas, vienkārši ņēma un radikāli mainīja savu dzīvi, sākot to burtiski no nulles.

Ļoti bieži pie pārrāvumiem ir nelielas svītras, kas nāk no Veneras kalna. Tā ir jūsu apdrošināšana, kas pasargā jūs no nepatikšanām. Ja dzīves līnijā uz abām rokām ieraugi asaras, tev vajadzētu brīdināt un būt uzmanīgākam pret to, kas un kam tevi ieskauj. Šī zīme norāda uz iespējamiem negadījumiem.

Krusti un punkti var nozīmēt slimību, bīstamas situācijas un nepatikšanas. Krustiņš pašā dzīvības joslas galā liecina par nabadzīgām vecumdienām. Trīsstūri var interpretēt dažādi. Ja tas atrodas līnijas tuvumā, tas nozīmē negaidītu naudas ieguvumu. Ja skaitlis atrodas uz pašas līnijas, ir vērts baidīties no ugunsgrēka.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ko nozīmē dubulta dzīves līnija plaukstā, bet ko – īsa?

Uzzini, ko nozīmē šādas “H” veida līnijas plaukstā!

Krustiņš plaukstā – nolemtība vai izredzētība?

Četri roku formas tipi. Ko tie pastāsta par cilvēka raksturu

loading...