Dzīves līnija plaukstā. Ko nozīmē dažādi tās pārrāvumi, kā tos koriģēt?

11-02-2020

dzives_linija


Līnijas cilvēka plaukstā atšķirībā no ornamentiem uz pirkstu spilventiņiem var mainīties dzīves laikā. Nepieredzējušiem hiromantiem ļoti patīk īsas un aprautas dzīves līnijas – un uzreiz gatavi izdarīt spriedumu: dzīvot tev atlicis… Var to tikai pie sevis nodomāt – ja pietiek takta savus pārspriedumus neatklāt klientam.

Jāzina, ka reizēm dzīves līnija kļūst īsāka, citreiz, tieši pretēji, pagarinās. Tāpēc paredzēt dzīves ilgumu pēc rokas līnijām nav prāta darbs, tas ir pat bezjēdzīgi, bet var izrādīties arī kaitīgi, ja nevajadzīgi un bez iemesla sēj šaubas un satraukumu.

Patiesība ir šāda: kamēr cilvēks dzīvs, viss var mainīties. Turklāt līnijas uz plaukstām var dažādi koriģēt, un tās ar laiku izmaina arī pati dzīve. Dzīves līnija un tās apraušanās nav galīgais verdikts. Par laimi cilvēka dzīve mums ir un paliek noslēpums.

Toties nenāk par ļaunu zināt, ka ir trīs dzīves līnijas turpinājuma varianti, savukārt ir ļoti retas dzīves līnijas, kas apraujas un neturpinās.Pirmais variants. Dzīves līnija apraujas, bet pēc kāda attāluma turpinās. Šo periodu var nosacīti dēvēt par lidojumu virs bezdibeņa. To iezīmē gan mazas, gan lielas nepatikšanas dažādās dzīves jomās: veselībā, materiālajā labklājībā, radinieku pašsajūtā, ģimenes attiecībās un tā tālāk.

Parasti tādus periodus dēvē par melno svītru. Bet jebkuru melno svītru nomaina baltā. Tumsa, kā zināms, ir visdziļākā pirms rītausmas. Vēl tāds pārrāvums, kā likums, redzams kopā ar paralēli veidojošos sargeņģeļa līniju, kas palīdz pārvarēt visus pārbaudījumus.

Otrais variants. Iekšējs dzīves līnijas pārtraukums – paralēli aprautai dzīves līnija to turpinot, tuvāk plaukstas vidum, iet Saturna (likteņa) līnija. Sastopams samērā bieži.

Parasti šāds pārrāvums saistīts ar veselības problēmām, tuvinieku zaudējumu vai šķiršanos, krasu materiālā stāvokļa pasliktināšanos. Bet viss pāriet. Kā šajā gadījumā nomierināt sirdi? Ar darbu.

Jāmeklē jaunas perspektīvas karjerā, panākumi biznesā – jo Saturns atbild par profesionālo darbību.

Trešais variants. Ārējs dzīves līnijas pārtraukums – dzīves līnijas turpinājums atrodas tuvāk īkšķim. Samērā rets gadījums. Tādā situācijā sirdi nomierinās mīlestība uz tuviniekiem. Tādam cilvēkam dzimtās mājas ir visu sākumu sākums, bet ģimene, kuru viņš izveido pats – visdrošākais patvērums.

Diemžēl pēdējā laikā ģimenes institūcija grūst, un šķiršanos skaits pārsniedz 50 procentus. Daudzi aiziet uz dzimtsarakstu nodaļu kļuvis kaut kas līdzīgs izklaidei, piemēram, braucienam uz Turciju. Tikpat koši, emocionāli – un tikpat īslaicīgi.

Bet tagad par nopietno.

Ko darīt, ja iestājusies melnā svītra dzīvē?

Pirmkārt, pieņemt visu, ko dzīve mums sniedz.

Otrkārt, necensties cīnīties pret likteni, jo tas ir bezjēdzīgi. Protams, nedrīkst sēdēt klēpī saliktām rokām. Jāturpina dzīvot, rīkoties, sapņot.

Tikai nedrīkst lauzties aizslēgtās durvīs vai censties atgriezt pagātni. Kad kuģis grimst, jācenšas glābt visu, ko vien iespējams. Te ļoti svarīgi pāriet uz ekonomijas režīmu: naudas, jūtu, rīcības, enerģijas.

Izkāpt no kņadas un saglabāt mieru. Šajā periodā galvenais uzdevums – iziet no kaujas ar minimāliem zaudējumiem. Saglabāt armiju, kā Kutuzovam Borodinas kaujā.

Treškārt, mainīties, iziet transformāciju – patiesībā šādi pārbaudījumi tieši tāpēc arī notiek, lai mēs mainītos. Ezoteriķi uzskata: mēs esam nākuši šajā pasaulē, lai mācītos. Katram ir savas mācībstundas un savi eksāmeni.

Cilvēks, kura dzīvē nav bijis rūgtu brīžu, nespēj novērtēt laimi. Tāpēc var uzskatīt, ka krīze ir labs laiks, kad liktenis dod iespēju kaut ko iemācīties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi.

Ceturtkārt, jāpabeidz vecas lietas, jānoslēdz karmiskie parādi.

Piektkārt, uzmanīgi jāieskatās likteņa zīmēs. Liktenis runās ar tevi, vari nešaubīties. Tāpēc uz laiku var aizmirst par loģisko spriedumu spēku un vairāk paļauties uz intuīciju. Bet, lai nedaudz atvieglotu sev dzīvi krīzes brīžos, iesakām ķerties pie korekcijas.

Paņem sarkanu pildspalvu, vislabāk gēla, un uzzīmē skaistu un veselīgu dzīves līniju. Un neaizmirsti par sargeņģeļa līniju. Vēlam visiem laimi un panākumus!

Avots: Esotericblog

loading...