Dzimtas lāsts: kā tiek pārmantotas ģimenes problēmas un slimības

23-03-2023

Ilustrācija – Pixabay

Lāsts, tāpat kā talants, var būt iedzimts. Enerģētiskā senču atmiņa ir klātesoša ikvienā cilvēkā. Pētot dzimtas vēsturi, var atrast daudzas atbildes…

Dzīve var pasliktināties dažādu iemeslu dēļ, un nereti cilvēki, kurus nomākuši apstākļi, padodas, nenojaušot, ka viņu likteni var iezīmēt dzimtas lāsts.

Ģimenes pieredze veidojas gadsimtu gaitā. Mums negadās vienkārši ierasties noteiktā ģimenē, pie noteiktiem vecākiem ar noteiktām problēmām, uzskata ezoteriķi.

Pastāv divi savstarpēji aizvietojami, bet pretrunīgi jēdzieni: ģimenes un senču lāsts un ģimenes un senču programma.

Ezoteriķi par lāstu dēvē ģimenes nelaimīgo likteni. Psihosomatikas praktiķiem ir pavisam cits viedoklis par šo jautājumu.

Viņi apgalvo, ka tikai ceturtajā daļā gadījumu ģimenes lāsts patiešām tāds ir: bieži vien cilvēki mēdz pārspīlēt viņus skārušās nepatikšanas.

Ģimenes lāsts ezoteriskos terminos

Lāsts, tāpat kā talants, ir iedzimta lieta. Priekšteču enerģētiskā atmiņa piemīt ikvienam, un, pētot ģimenē radušās situācijas, var rast atbildes, kāpēc cilvēkam ir noteiktas veselības, dzīves, ģimenes vai karjeras problēmas.

Senču lāsts ir negatīva programma, kas ģimenē tiek nodota no paaudzes paaudzē.

Ezotēriski runājot, tā ir negatīva ietekme uz ģimeni ar mērķi sodīt un atriebties.

Par visspēcīgāko lāstu tiek uzskatīts lāsts, ko uzlicis nevainīgi ievainots vai mirstošs cilvēks. Lāstu var izraisīt arī ģimenes locekļu negatīva rīcība.

Priekšteču grēki tiek nodoti viņu bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem. Praktizētāji uzskata, ka negatīvā programma beidzas 7. vai 13. paaudzē. Taču tas var notikt arī agrāk, ja pēcnācēji pieliks pūles.

Priekšteču lāsts psihosomatikā

Zinātnieku rīcībā nav drošu datu par to, vai slimības un problēmas patiešām tiek pārmantotas, taču psihosomatiķiem ir sava teorija par šo tēmu. Viņuprāt, ja māte vai tēvs dzīvojuši pēc “upura” programmas, nezinot, kā tikt galā ar problēmām, viņu bērns būs tāds pats.

Viņš dzīvos pēc tās pašas negatīvās programmas, ko vērojis ģimenē un neapzināti apguvis. Tā kā vecāki periodiski cieta no problēmām, izvēlējās toksiskas attiecības un nevēlējās tikt galā ar nelaimēm, bērns dzīvos pēc tās pašas programmas un mācīs to arī saviem bērniem.Jebkuras slimības psihosomatiskā izpratnē nav nekas cits kā iekšējas psiholoģiskas problēmas un negatīva attieksme, kas viegli pāriet no vecākiem uz bērniem.

Cilvēki, kuri nav pārvarējuši ģimenes traumas, atkārtos savu senču dzīvi: viņi pārnes uz sevi vecāko radinieku dzīvesveidu, kompleksus, bailes un pat slimības. Ģimenes traumas tiek glabātas dziļi zemapziņā, kas atceras katru sīkumu. Tādējādi negatīvās rakstura iezīmes, sliktie ieradumi un slimības tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Tas ir kolektīvs domāšanas veids

Cilvēki, kuri nav pārdzīvojuši dzimtas traumas, atkārto savu senču dzīvi: viņi pārņem vecāko radinieku dzīvesveidu, kompleksus, bailes un pat slimības.

Dzimtas trauma tiek saglabāta dziļi zemapziņā, kas atceras katru sīkumu. Tādējādi negatīvās rakstura iezīmes, sliktie ieradumi un slimības tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Tieši kolektīvais domāšanas veids un ģimenes uzskati par to, “kā vajadzētu dzīvot”, ir visu slimību un problēmu cēloņi.Sāpīgākais ir piekrist tam, ka katrs no mums neapzināti kopē savu tuvinieku dzīvi. Taču ģimenes lāstam ir reāls pamats. Tā ir uzvedības modeļu, ģenērisko programmu nodošana no paaudzes paaudzē, saskaņā ar kurām veidojas katrs cilvēks.

Ceļš uz veselīgu un laimīgu dzimtu sastāv no trim posmiem: pirmais – pieņemt savus vecākus un radiniekus, otrais – atteikties no viņu ideoloģijas un dzīves paradumiem, un pēdējais – izvēlēties jaunus uzskatus un tādējādi apturēt slikto iedzimtību un negatīvo programmu ciklu dzimtas lokā.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. Kā to vislabāk noņemt?

Lāsts, ļauna acs, nolādējums? Četras negatīvas enerģijas pazīmes

Uzmanību, okults uzbrukums! Desmit pazīmes, ka tev uzlikts lāsts

Seši līmeņi, kā var būt uzlikts lāsts. Ezoteriķi atklāj veidu, kā to uzzināt!

Lāsts: negatīva enerģija, kuru “darbina” tavs vājums

loading...