Kā dzimšanas mēnesis ietekmē tava vīrieša raksturu. Liec aiz auss!

11-01-2018

virietis

Kopš brīža, kad cilvēki sāka apzināties savu dzīvi, viņi meklē saistību starp likteni. Vieni tic zodiaka zīmēm, citi – ķīniešu horoskopam, bet trešie – druīdu kalendāram.

Zinātniska skaidrojuma šiem ticējumiem nav, taču tas ko mēs skaidri zinām, ir, ka pirmajā dzīves mēnesī cilvēkam veidojas saikne ar apkārtējo realitāti, bet zemapziņā tiek ielikti galvenie paradumi.

Kādas tad ir katras zodiaka zīmes vīriešu rakstura iezīmes, ņemot vērā viņu dzimšanas mēnesi? Lasi šajā horoskopā!

Janvāris
body-language-flirting-tips-stare

Janvārī dzimis vīrietis ir personība ar lielu gribasspēku, individuālists. Viņu grūti neievērot. Ātri uztver lietas būtību. Uzticams, uz viņu var paļauties. Vienmēr no sirds dod draudzīgus padomus. Nepacietīgs. Netic liktenim, uzskata, ka dzīve atkarīga tikai no viņa paša. Taisnprātīgs, neprot melot.

Janvārī dzimuša vīrieša dabā ir kaut kas tiešs, kas uzreiz piesaista uzmanību. Viņu vai nu mīl vai ienīst, vidusceļa nav. Ne vienmēr labi orientējas cilvēkos, nesaskata nianses cilvēka raksturā, kas var izraisīt vilšanos. Viņam ir spīdoša analītiska domāšana. Ne tuvu ne katrs spēj ar viņu būt labās attiecībās. Attiecībā pret vīrieti, kas dzimis janvārī, vajag izrādīt vairāk pacietības un mazāk augstprātības. Viņš ir mierīgs, stabils, līdzsvarots darbā. Šim stiprā dzimuma pārstāvim var uzticēt visu pašu sarežģītāko, viņš tiks galā. Ļoti praktisks, prot dzīvot atbilstīgi saviem ienākumiem, neiedzīvojas parādos. Izvairās no kaitinošiem un skaļiem cilvēkiem.

“Janvāra” vīrietim piemīt dzīvības spēks, kāds tik ļoti ir nepieciešams visa kolektīva pastāvēšanai. Viņu grūti ir samulsināt un likt nogriezties no izvēlētā ceļa. Viņš ir nedaudz egoistisks. Bieži apdraud savas attiecības ar tuviem cilvēkiem. Vienmēr tālredzīgs lietišķajās attiecībās, bet ar tuviniekiem var strīdēties par niekiem. Darbā pārāk sevi nenomoka, ja neredz personīgo izdevīgumu. Brīvajā laikā mīl būvēt nākotnes plānus, nodarboties ar intelektuālo darbību.

Februāris
paris1
Februārī dzimis vīrietis ir ar spēcīgu raksturu un jūtīgs. Domā ātri un spēj acumirklī atrisināt jebkādus jautājumus. Dzīves un darba problēmas viņam pastāvīgi sagādā rūpes. Šim stiprā dzimuma pārstāvim ir attīstīta iztēle, sirsnīgums un jūtīgums. Viņš ir apveltīts ar filozofisku prātu un matemātiskās analīzes spējām.

Saskarsmē ir stūrgalvīgs, darbā nemīl klausīties citu padomos. Ģērbjas pieticīgi, bez šika. Ja viņam nepieciešams daudz naudas, viņš vienmēr spēj to nopelnīt. Februārī dzimuša vīrieša spējas atklājas pēc 30 gadu vecuma. Var būt aktīvs sabiedriskais darbinieks, mācītājs, skolotājs.

Mīlestības laukā viņš vienmēr rīkojas ideāli; ģimene viņam ir svēta. Mīlestībā viņš arī ir godīgs un pieticīgs, nepietiekami izlēmīgs visas dzīves garumā.

Marts
326357-happy-couple

Martā dzimušam vīrietim piemīt patīkamas manieres. Lieliski valda pār sevi, viņu ir grūti izsist no līdzsvara. Tiecas pēc pastāvīgas pašpilnveidošanās, apveltīts ar labi attīstītu intelektu. Grūti iziet uz kompromisiem, nepanes avantūras. Godkārīgs, viņam sabiedrības viedoklis nav vienaldzīgs. Ar grūtībām pacieš sev veltītu kritiku, ilgi pārdzīvo nepelnītas apsūdzības. Entuziasma ziņā šim stiprā dzimuma pārstāvim nav līdzvērtīgu.

Gudrs, viegli atrod pareizos risinājumus, darbojas ātri, apņēmīgi. Viņu virza centieni pēc panākumiem. Sliktā garastāvoklī var pēkšņo sadusmoties, pateikt asus vārdus, kas parasti viņam nav raksturīgi, bet pēc tam ilgi sev pārmest nesavaldību. Taču martā dzimušajam vīrietim parasti ir taisnība, nevar viņu apsūdzēt netaisnīgumā. Vienmēr disciplinēts, ko prasa arī no citiem. Tiecas pēc pašizteikšanās, izrāda neizsmeļamu fantāziju un radošumu darbībā.

Viņa intelekts un prasme loģiski domāt ir stiprāka par dabas emocionālo pusi. Uz līderību martā dzimis cilvēks netiecas, taču vadīt steidzamas un izšķirošas lietas labāk par viņu nespēs neviens. Ekstremālās situācijās vienmēr savākts, izlēmīgs, viegli atrod pareizo risinājumu. Svešā viedoklī šādās situācijās neieklausās, baidoties zaudēt dārgo laiku. Panākumus viņam garantē arī tas, ka otra puse nav gatava tik straujam uzbrukumam.

Aprīlis
BFGPK8 Man flirting for woman

Aprīlī dzimis vīrietis ir labvēlīgs, daudzvārdība viņam nav raksturīga, viņš ir rīcības cilvēks. Lai gan bērnībā viņš nebija zēnu bara vadonis, pēc padoma citi cilvēki nezin kāpēc vienmēr vēršas pie viņa.

Šis stiprā dzimuma pārstāvis izceļas ar centību visās jomās, ar izteiktu baudu nodarbojas ar piņķerīgiem darbiem; tajās darbības sfērās, kādas viņam savā dzīvē izdodas pamēģināt, tiecas pēc pilnības. Lai ar ko “aprīļa” vīrietis sāktu nodarboties, agrāk vai vēlāk viņš savu darbu zinās labāk par visiem: rūpnīcā viņš ir neaizvietojams meistars, apmācībā – pieredzējis padomdevējs, sportā – pacietīgs treneris, biznesā – lielisks sadarbības partneris. Nekad neatsakās no sabiedriskā darba veikšanas. Godkārīgs, un tas viņam līdztekus esošajām lietišķajām prasmēm palīdz panākt labu stāvokli sabiedrībā.

Šā stipra dzimuma pārstāvja raksturā ir iezīme, kuru ciena visas sievasmātes – piekāpība. Viņš gandrīz vienmēr ir mierīgs, saprātīgs, čakls un godprātīgs. Piekāpjas sievai sīkumos, bet nopietnos jautājumos izrāda tādu stingrību, ka pat tie, kas viņu tuvu pazīst, pat nemēģina viņu pārliecināt par pretējo.

Sievietēs visvairāk ciena tīrīgumu. Nedod Dievs, ja sieva parādīsies viņa acīs taukainā priekšautā: viņš noklusēs, taču noteikti liks saprast, ka viņam tas ir ārkārtīgi nepatīkami. Sievas konfliktos ar apkārtējiem vienmēr nostājas viņas pusē pat tad, ja laulātajai draudzenei nav taisnība. Nav greizsirdīgs, lai gan dzīvesbiedre var viņu ilgi vazāt aiz deguna.

Maijs
couple-bandeau__cover

Maijā dzimušam vīrietim nav noslieces uz gariem skaidrojumiem. Galvenais viņa raksturā – reakcijas ātrums, prasme acumirklī saprast lietas būtību. Viņa dzīvīgā daba necieš kavēšanos darbu ziņā. Labsirdīgs pret apkārtējiem, ar īpašu siltumu attiecas pret tuviniekiem. Parasti veiksmīgs darbā. Bet, ja sākas neveiksmju sērija, tad viena neveiksme seko otrai. Nepacietība šo stiprā dzimuma pārstāvi mudina uz vēlmi vadīt, darīt visu pēc saviem ieskatiem. Pašpārliecināts, bet ne tādā mērā, lai nemācētu aprēķināt savus spēkus. No vienas puses, maijā dzimuša vīrieša raksturā ir neizsmeļams humors un jautrs temperaments, no otras puses – cinisms un aizkaitināmība.

Dzīve viņam reti mēdz būt garlaicīga un tukša. Viņš ir sabiedrisks, neatkarīgs. Apveltīts ar analītisku prātu. Ietiepīgs, vienmēr rīkojas tā, kā uzskata par nepieciešamu. Uzticams biedrs, uz viņu var paļauties. Cenšas palīdzēt, nevis “nogremdēt” darba kolēģi. Darbu mīlošs cilvēks. Sāpīgi pārdzīvo vienaldzību pret sevi, īpaši no priekšniecības puses. Kolēģu vidū bauda autoritāti, viņu attiecības balstās uz savstarpēju sapratni.

Vienmēr nāk pretim tuvam cilvēkam. Tomēr pret sabiedrisko dzīvi ir vienaldzīgs, izvēlas palikt malā. Mīl nodoties zinātniskajai darbībai un neizšķiest enerģiju sīkumos. Dzīves intelektuālā puse maijā dzimušu vīrieti interesē daudz vairāk, nekā sadzīves problēmas. Apveltīts ar asu mēli. Galvenais viņa trūkums ir pārmērīga neatlaidība, kas dažkārt aiziet līdz konservatīvismam, zināma neuzticēšanās, tiekšanās visu darīt pašam. “Maija” vīrietis ir pārliecināts, ka labāk par viņu neizdarīs neviens, bet labot citu kļūdas viņam nav laika.

Jūnijs
paris4

Jūnijā dzimis vīrietis ir individuālists. Ignorē sabiedrības viedokli. Apzinās savu pārākumu pār apkārtējiem, prot ietekmēt kolektīvu. Sajūtot savu spēku, viņā nav ne piliena dusmu un skaudības. Zina, ko grib, un kā to panākt. Dažkārt kļūst par savu maldu upuri. Diplomātisks, atrod izeju no jebkura grūta stāvokļa. Labi zina to cilvēku psiholoģiju, ar kuriem komunicē, apveltīts ar retu talantu saprast otru. Daudzi uztic “jūnija” vīrietim savus lielākos noslēpumus. Nekad nezaudē pacietību, labi valda sevi.

Daudz lasa, labi orientējas dzīves problēmu plašajā spektrā. Kolektīvā iemantojis autoritāti un cieņu. Viņa noskaņojums bieži mainās, taču tas nekādā veidā neatspoguļojas uz apkārtējiem. Viņa runīgums atkarīgs no tā, ar ko ir saskarsme. Vienmēr veselīgi domā, objektīvs. Spēcīgi attīstīta kolektīvisma sajūta, vienmēr steidzas palīgā tuvākajam.

Draugi ciena viņa apdomīgumu un bezkaislīgumu. Brīvību mīlošs, necieš, ka kāds viņu aprūpē. Lielisks sarunbiedrs, viņa prāts un šarms rada iespaidu. Enerģisks un ātrs darbā. Nemīl apmeklēt ārstus, lielu daļu laika atrodas darbā, slimot viņam nav laika.

Jūlijs
paris7

Jūlijā dzimis vīrietis ir mierīgs, pacietīgs, nesatraucams. Vērīgs, uzmanīgi seko līdzi apkārtējo psiholoģiskajam stāvoklim. Nervu sistēma nedaudz nelīdzsvarota, un tas traucē viņam darboties konsekventi. Saprātīgi stūrgalvīgs. Izturīgs, dzīvē var sasniegt labus rezultātus.

Spēj ievērot mazāko nepatiesību savu draugu un kolēģu vārdos un rīcībā. Tomēr viņš ir nedaudz naivs un lētticīgs, tādēļ dažkārt nonāk nevēlamās situācijās, kuru sekas nevar savlaicīgi prognozēt. Kaut kādā mērā šis stiprā dzimuma pārstāvis ir altruists, viņš ir no tiem, kas otram atdos pēdējo kreklu. Pasauli uztver pārāk shematiski, viņam pastāv tikai baltā un melnā krāsa.

Draugu sabiedrībā cenšas atrast pārliecības un aizsargātības cietoksni. Aktīvi iesaistās sabiedriskajā darbībā, izveido dažādas biedrības. Ja arī “jūlija” vīrietis tiecas pārvērtēt savas iespējas, to kompensē prasme aizraut un vest aiz sevis kolektīvu.

Augusts
paris6

Augustā dzimis vīrietis ir apbrīnojami viengabalaina, vīrišķīga personība. Lai gan dažreiz saskaišas par sīkumiem. Ģērbjas izsmalcināti. Priekšzīmīgs vīrs, teicams ģimenes cilvēks. Mīl bērnus un velta viņiem daudz uzmanības.

Šis vīrietis neatlaidīgi dodas uz izvirzīto mērķi. Daudzas rakstura iezīmes mantojis no mātes. Ar grūtībām veido attiecības ar cilvēkiem, bet šķiras vienkārši un nenožēlo to. Vienmēr var par sevi pastāvēt.

Raksturs stabils, līdzsvarota nervu sistēma. Komunikabls, saskarsmē taisnīgs un labsirdīgs. Tiecas pēc jauniem iespaidiem, emociju maiņu. Domā skaidri, prot uzņemties atbildību. Apveltīts ar milzīgu talantu un praktisko pieredzi. Ar prieku sniedz tuvākajiem taustāmus, reālus labumus.

Šim stiprā dzimuma pārstāvim patīk radīt labu iespaidu. Prot skaisti un moderni ģērbties, piemīt laba gaume. Skaistā uzvalkā jūtas pārliecinošāk un komfortablāk. Nepatīk pelēkā krāsa. Piemīt asa uztvere, ātri saprot lietas būtību. Var būt brīnišķīgs vadītājs, viegli un nepiespiesti dod rīkojumus, pārliecināts par to pareizību. Nemīl atkārtot vienu un to pašu vairākas reizes.

Apveltīts ar attīstītu intelektu, elastīgu prātu. Uzmanīgi uzklausīs jebkuru priekšlikumu, taču nesteigsies ar secinājumiem, un tāpēc, ja arī kļūdās, tad nebūtiski, nenodarot kaitējumu attiecīgajai lietai. Piemīt spēcīga griba, prasīgs pret padotajiem. Uzticas savai intuīcijai. Mīl “spēlēt pirmo vijoli”. Izteikumos konkrēts un lakonisks.

Septembris

paris3

Septembrī dzimis vīrietis ir gudrs, intelektuāls, godkārīgs; cenšas dominēt draugu un tuvinieku sabiedrībā. Spējīgs uz diplomāta karjeru. Intelektuālajā jomā pārspēs daudzus ar nosacījumu, ka spēs sevī ieaudzināt rakstura un gribasspēku, kas jūlijā dzimušajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem īpaši pietrūkst. Sarežģītās situācijas var izrādīt raksturu. Pēc dabas ideālists.

Labs organizators un vadītājs, taču viņam jānorobežojas no glaimiem, kas ļoti kaitē. Izpelnījies padoto atzinību. Jebkurā lietā iegulda pārāk daudz kaisles, pat vairāk nekā nepieciešams mērķa sasniegšanai. Apveltīts ar izcilu loģisko domāšanu. Labklājību sasniedz saviem spēkiem.

Nevaldāmi tiecas pēc dažādības, gatavs uz visu, lai tikai izvairītos no vienveidības savā dzīvē. “Augusta” vīrieša intelektuālā aktivitāte ir tik intensīva, ka viņš tiecas uz darbību dažādās sfērās vienlaikus. Brīvo laiku mīl pavadīt pie televizora; izjūt milzīgu baudu, rokoties bibliotēkas plauktos un meklējot kaut ko interesantu, lai pārsteigtu draugus un kolēģus ar savām zināšanām. Ļoti pieķēries ģimenei. Dievina savus bērnus, viņam patīk ar tiem nodarboties un audzināt.

Oktobris

paris5

Oktobrī dzimušam vīrietim piemīt liela sirsnība, attīstīts prāts un spēcīgs skepticisms. Labi attīstīta intuīcija un loģika. Ne vienmēr ir diplomātisks un elastīgs, nesamierināmība rada viņam daudz raižu. Šis stiprā dzimuma pārstāvis varētu sasniegt vairāk, ja atzītu kompromisus. Nespēj būt atkarīgs no kāda, necieš nekādus ierobežojumus, patiess emocijās. Citos cilvēkos ciena neatkarību un patstāvīgu domāšanu. Draudzīgs un viesmīlīgs, uzticīgs draudzībā. Pēc dabas konservatīvs.

Lai gan ir spējīgs uz nesavtīgu rīcību, vienmēr atceras par savu izdevīgumu un visu uzmanību koncentrē uz personīgajām problēmām. Konkrētās lietās domā skaidri, lietišķi. “Oktobra” vīrietis ir rīcības cilvēks, pieskaitāms pie tiem, kuri neatkarīgi no apstākļiem vienmēr ir vinnētāji. Pret jaunām idejām izturas piesardzīgi, ar zināmu skepticisma devu.

Necieš ilgas sarunas pa telefonu. Mīlestībā ir ļoti atbildīgs, netiecas pēc pārmaiņām un ar nepatiku attiecas pret tiem, kas krāpj savu otro pusīti. Jūtas viņa uztverē pirmkārt saistītas ar atbildību un zināmām saistībām. Ja viņu noliek izvēles priekšā – mīlestība vai pienākums, viņš parasti izvēlas otro. Laulībā dzimst abu dzimumu bērni.

Novembris

Happy-couple-love-and-enjoyment
Novembrī dzimis vīrietis ir diplomātisks, domīgs, nopietns, ļoti atbildīgi attiecas pret pienākumiem, punktuāls. Visaugstāk viņš vērtē krietnumu. Piemīt spēja labi saprasties ar dažādu uzskatu un vecumu cilvēkiem. Taču strīdos viņš šķeļ dzirksteles, viņam noteikti nepieciešama uzvara.

Veiksmīgs, pilnīgi nedomā par karjeru – tā veidojas pati no sevis. “Novembra” vīrietis to uztver kā pašu par sevi saprotamu. Dažkārt viņam gribas pabūt vienam, tad viņš noslēdzas sevī, kļūst nerunīgs. Šādos brīžos viņš ir izklaidīgs, pat neviens aizraujošs strīds nespēj viņu “iekustināt”. Taču paiet laiks un viņš atkal kļūst sabiedrisks, dzīvespriecīgs un nevaldāmi jautrs. Nekad nepārkāpj savus cēlsirdīgos ideālus. Silti un sirsnīgi attiecas pret cilvēkiem. Necieš spiedienu – tad kļūst stūrgalvīgs, nevienam neļaus uzspiest savu gribu.

Nav noslieces uz mīlas avantūrām, dod priekšroku nopietnām jūtām, kas sniedz stabilitātes sajūtu. Ciena mieru ģimenē. Visbiežāk ģimenē dzimst puikas. Attiecības ar dēliem ir draudzīgas. “Novembra” vīrietis mīl strādāt ar bērniem, var būt skolotājs, treneris, pulciņa vadītājs. Mājās sēdētājs, nemīl izbraucienus un ceļojumus, taču lieliski orientējas jebkurā pilsētā.

Decembris
paris8
Decembrī dzimis vīrietis ir čakls un neparasti darbspējīgs. Mīl jauninājumus ražošanā, pārmaiņas personīgajā dzīvē. Neatliek visgrūtāko darbu uz vēlāku laiku. To, ko citi dara ilgu laiku, viņam izdodas paveikt pāris dienās. Neprot sēdēt, rokas klēpī salicis. Ar entuziasmu ķeras klāt visām viņu interesējošām lietām, prot kvalitatīvi izpildīt jebkuru darbu, kas rada autoritāti kolēģu vidū.

Šis stiprā dzimuma pārstāvis sabiedriskajās attiecībās necieš vienveidību, nespēj izturēt monotonu darbu, bieži vien viņam nepietiek pacietības novest šādu darbu līdz galam. “Decembra” vīrietim nepieciešama radoša pašizpausme, viņš cenšas nodrošināt sev stāvokli sabiedrībā. Dzīvē piešķir lielu nozīmi materiālajai labklājībai. Uzticīgs saviem uzskatiem, negribīgi maina profesiju. Ja viņam ir hobijs, tad uz visu dzīvi. Ļoti zinātkārs un vērīgs.

Visu izskaitļo daudzus gājienus uz priekšu. Cenšas būt materiāli neatkarīgs, prot nopelnīt naudu un kļūt labi nodrošināts. Uzmanīgs laulātais draugs, cenšas nodrošināt ģimeni ar visu nepieciešamo, vēlētos, lai sieva nodarbojas tikai ar bērnu audzināšanu. Brīvo laiku velta savām atvasēm, kuras tēvu dievina.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...