Horoskops Dvīņu zīmē dzimušajām. Vairākas burves vienā!

10-06-2015

sieviete


Vai slepenībā nekad neesat apskaudis turku sultānu ar viņa daudzskaitlisko harēmu? Ja apskaudāt, varu piedāvāt vienīgo saprātīgo izeju — appreciet sievieti-Dvīni un jums tiks garantētas, mazākais, divas, dažreiz — trīs vai pat četras sievas.

Sievai-Dvīnim gandrīz nepiemīt kaislīgums. Viņas domas allaž lidinās kaut kur mākoņos, viņa nodarbināta ar personīgām lietām.

Ja jums izdosies atmodināt viņā interesi, ja starp jums radīsies garīgi—intelektuāli — fiziskas tuvības sakausējums, tad varat būt drošs, ka iekarojāt Dvīni un baudīsiet vairāku neikdienišķu un burvīgu sieviešu sabiedrību viņā vienā.

Agrā jaunībā sievietes-Dvīņa rīcību absolūti nevar iepriekš pareģot un mīla viņai — tikai spēle. Kļūstot vecākai, tā top interesantāka. Ar vislielāko dedzību viņa parāda sevi mīlā, jo tieši mīlā labāk un pilnīgāk izpaužas sievietes būtība, viņas dvēseles bagātība.

Ar sievieti-Dvīni ļoti viegli un vienkārši biedroties. Viņa ir jautra, interesanta sarunu biedrene, kas sasmīdinās un uzlabos noskaņojumu ar asprātīgu joku. Viņa ir sentimentāla un romantiska, valdzinoša un gudra. Neviens nevar konkurēt ar viņu izdomas bagātībā mīlas lietās. Viņa var būt lieliska, viesmīlīga mājas saimniece un augsti intelektuāla sarunu biedrene, kas spēj uzturēt jebkuru sarunu: no jaunākajām tendencēm poēzijas laukā līdz starptautiskas nozīmes politiskiem notikumiem. Pēkšņi viss krasi mainās, viņai sākas histērija un nav spēku, kas to mierinātu. Tātad, ar viņu nekad nebūs jāgarlaikojas.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...