Dundagā īpašnieks ierobežo pieeju izslavētam svētavotam; iedzīvotāji sašutuši

13-04-2019
Foto - www.dziedava.lv

Foto – www.dziedava.lv

Dakterlejas svētavots Dundagā ir visai labi zināms tūrisma objekts, taču nu piekļūšana tam ir krietni ierobežotāka, un tas neapmierina vietējos iedzīvotājus.

“Bez Tabu” sastaptie ļaudis norāda, ka problēmas ar atkritumu izvešanu ir vien daļa lielās bēdas. Un galvenais strīdus objekts atrodas turpat līdzās miskastei. Izrādās, zemes īpašnieks vienā dienā ņem un ierok barjeru, kā arī izliek zīmi – privātīpašums. Tas izjauc gadu desmitiem ilgušo kārtību jeb piekļūšanu pie vietējā tūrisma simbola – svētavota.

Ceļš liegts ne tikai biežajiem viesiem no tuvākām un tālākām vietām, bet arī pašiem vietējiem iedzīvotājiem. Pie svētavota esošā zemes strēķa īpašnieks grasās arī izvietot videonovērošanas kameras, lai fiksētu “pārkāpējus”.

loading...

3 Comments

 1. aizdevumus 13.04.2019 at 13:55 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546

 2. Сергей 13.04.2019 at 14:04 - Atbildēt

  Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс https://utka.su/vdoh Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло! yyy

 3. ~Lelde~ 14.04.2019 at 03:24 - Atbildēt

  Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 157 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.