Druīdu horoskops 2021. gadam. Kāds tu esi koks un kas tevi gaida šogad?

07-01-2021

Ilustrācija – Pixabay


Šo horoskopu bieži sauc arī par ķeltu vai gallu horoskopu. To izveidojuši senie priesteri, kuri dzīvoja pirms mūsu ēras Eiropas ziemeļos. Lielus kokus tolaik uzskatīja par iedvesmojošiem un vareniem radījumiem. Draugi ticēja, ka katram cilvēkam ir savs koks – aizbildnis.

Koku horoskops tika aprēķināts pēc cilvēka dzimšanas datuma un saules. Horoskopā ir 22 koku un krūmu. Katram no tiem 2021. gadā ir sagatavots savs liktenis.

Ābele (22. decembris – 1. janvāris; 25. jūnijs – 4. jūlijs)

Foto – Pixabay

Šis gads palielina jūsu izredzes uzlabot personisko dzīvi. Jūs gaida laimīga saderināšanās vai iepazīšanās ar mīļoto cilvēku, ja esat vientuļš. Un laulībā esošās Ābeles 2021. gadā var kļūt par laimīgiem vecākiem.

Baltegle (2. -11. janvāris; 5. -14. jūlijs)

Šis gads ir laba iespēja sākt dzīvi no tīras lapas. Ja plānojat pārvākties, mainīt darbu vai iegūt jaunu izglītību, jums būs panākumi jaunajās lietās. Jūs varat iegūt jaunas zināšanas un kļūt par labu profesionāli, kā arī pārspēt visus sāncenšus.

Goba (12. -24. janvāris; 15. -25. jūlijs)

Tas ir vislabvēlīgākais gads nopietniem panākumiem finanšu jautājumos. Darbs jums dos labu peļņu. 2021. gadā jūs varat iegūt negaidītu paaugstinājumu. Bet ir arī varbūtība sagaidīt veselības problēmas, ja laikus sevi nepasaudzēsiet un neveltīsiet laiku atpūtai.

Ciprese (25. janvāris – 3. februāris; 26. jūlijs – 4. augusts)

Šogad ir iespējami konflikti ar mīļoto cilvēku vai pat šķiršanās. Centieties neiesaistīties strīdos. Taču attiecību pārtraukšanas gadījumā jūs noteikti sastapsiet kādu citu cienīgu pusīti.

Papele (4. – 8. februāris; 3. – 13. augusts)

2021. gads var sagādāt jums neveiksmi darbā un darbības maiņu. Tas ir labs laiks jauniem sākumiem, bet nav vērts steigties. Pirms jaunas lietas sākšanas izejiet teorētisko apmācību un iegūstiet nepieciešamo informāciju.Ciedrs (9. – 18. februāris; 14. – 23. augusts)

Šogad jums jāizvairās no riskiem un avantūrām, kā arī saskarsmē ar cilvēkiem ar sliktu reputāciju. Pievērsiet uzmanību savai veselībai – ar to var rasties problēmas. Īpašas briesmas var radīt ekstrēmi sporta veidi un lieli kredīti.

Priede (19. – 29. februāris; 24. augusts – 2. septembris)

Gads atnesīs veiksmi valsts darbiniekiem, skolotājiem, karavīriem, ierēdņiem. Centieties sadraudzēties ar ietekmīgiem un bagātiem cilvēkiem. 2021. gadā jūs varat iepazīties ar cilvēku, kurš palīdzēs jums tikt augstāk pa dienesta kāpnēm.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Veiksmīgāko kāzu datumu kalendārs 2021. gadam. Kad vislabāk stūrēt laulības ostā?

Darbs vai romantika? Horoskops 2021. gadam visām zodiaka zīmēm

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...