Domām piemīt spēks: kā mentāli aicināt citu cilvēku pie sevis

04-02-2024

Ilustrācija – Pixabay


Sarežģītā situācijā ir iespējams izsaukt vai vienkārši sniegt savu mīlestību un atbalstu tiem, kurus mīlam.

Cilvēka domām piemīt enerģija, un tās var ietekmēt apkārtējo realitāti. Daudzas garīgās mācības uzsver, ka pozitīvas domas piesaista pozitīvus notikumus un negatīvas domas piesaista negatīvus notikumus. Tas ir tā sauktā “pievilkšanās likuma” pamatā. Taču mūsu dzīvē pastāv arī cita veida pievilkšanās….

Mentālā komunikācija pastāv. Agrāk to sauca par telepātiju; daži cilvēki ticēja šai parādībai, citi to uzskatīja par fantāziju. Taču milzīgs skaits cilvēku zina: ir vērts atcerēties par cilvēku, kuru sen neesam redzējuši, un viņš piezvana vai mēs nejauši satiekamies – reizēm svešā pilsētā, raksta psiholoģe Anna Kirjanova.

Ar tuviem cilvēkiem tas notiek visu laiku; mēs vienkārši sākam zvanīt uz kādu numuru, vienkārši atveram ziņojumapmaiņu, un uzreiz mūsu mīļais cilvēks zvana vai raksta!

Dažreiz mēs jau iepriekš pieejam pie durvīm, mēs zinām, jūtam, ka mūsu mīļotais cilvēks nāk. Pat tad, ja viņš vai viņa nav apsolījis vai apsolījusi atnākt. Bet mēs zinām! Un mēs dzirdam pazīstamus soļus – viņš jau nāk!

Dažiem dvīņiem ir garīga komunikācija, un tas ir pierādīts fakts. Mātes dzemdību namā pamodās kā signālu, kad tieši viņu bērns sāka raudāt – un bērns bija otrā ēkas galā.

Kādā Japānas salā vairāki pērtiķi iemācījās mazgāt jamsu no pielipušajām smiltīm. Un tad to iemācījās arī citi pērtiķi! Šķiet, nekas pārsteidzošs, parasta atdarināšana… Tikai pērtiķi citās salās un pat zooloģiskajos dārzos sāka mazgāt jamsu. Viņi kaut kā garīgi ieguva noderīgu informāciju.

Tagad zinātnieki izstrādā robotus un protēzes, ko var vadīt mentāli. Tātad domas var pārraidīt. Un jūs varat mentāli piezvanīt cilvēkam vai nodot viņam savu mīlestību un atbalstu.

Jūs varat veikt mentālu telefona zvanu vai nosūtīt mentālu ziņu. Viss ir kā dzīvē: ja cilvēks grib, viņš atbildēs. Vai negribēs – neatbildēs un var pat bloķēt kaitinošo zvanītāju. Bet parasti viņi atbild: pēc dienas vai uzreiz, atkarībā no signāla stipruma, piezvani vai raksti. Viņi sazinās.

Sarežģītā situācijā var izmantot mentālo saziņu. Zvaniet vai vienkārši sūtiet savu mīlestību un atbalstu tiem, kas mums ir dārgi. Viņi to sajutīs.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Daudzi iesaka vērsties pie Visuma. Kā tas darbojas, skaidro ezoteriķe

Ķermeņa valoda: deviņi signāli, ka pāris ir nelaimīgs laulībā

Četrpadsmit pazīmes, ka šis vīrietis ir jūsu liktenis. + Vēl piecas trāpīgas atziņas par attiecībām

Desmit domas, kas rodas tikai tad, ja esat nepareizās attiecībās

loading...