Divu tipu sievietes, kuras vīriešu mīl vairāk par visu. Kuras tās ir?

25-04-2018

paris8


Katrai sievietei dzīvē ir vairākas lomas – meita, māsa, mīļotā, sieva, draudzene… Sievietes vienmēr vēlējušās zināt, kuru to lomu vīrieši mīl visvairāk! Vienu var teikt droši: ikvienam vīrietim vajadzīga sieviete, kas viņam kļūst par radniecīgu dvēseli.

Psihologi noskaidrojuši, ka vairākums vīriešu dod priekšroku sievietēm, kuru psiholoģiskais tips pārsvarā atbilst divām no šīm dzīves lomām

1. māte
Psihologi apgalvo, ka sievietes meklē vīriešus, kas līdzinātos viņu tēviem. Savukārt vīriešus piesaista sievietes, kas atgādina viņu māti. Priekšstats par ideālām attiecībām veidojas bērnības pieredzē, kad jutāmies droši, ērti un laimīgi.

Vīrietis meklē ideālu atbalstītāju, kas varēs rūpēties par viņu, gatavot ēst un aprūpēt māju, Un, kas vēl svarīgāk, dzemdēt veselīgus bērnus un tos audzināt.

Izklausās vecmodīgi? Neko darīt, iedzimtību tik viegli neizmainīsi! Zemapziņā šīs vajadzības ir un nekur pazust netaisās.

2. draugs
Ne visi vīrieši meklē skaistumu un seksualitāti. Reizēm viņiem vajadzīgs kāds, ar kuru aprunāties vai noskatīties futbola spēli. Viņam tu neesi vienkārši lelle, bet arī partneris ar savu viedokli un idejām. Jābūt kopīgām interesēm (futbols nav obligāts!), lai attiecības būtu veiksmīgas ilgtermiņā.

loading...

1 Comment

  1. mika 25.04.2018 at 11:12 - Atbildēt

    Man bija viirs,kuram es biju ideaala,kaa te rakstiits-maate,saimniece,miilaakaa u.t.t.,bet aatri vien saaka vazaaties rinkii,un tas jau man nepatiik,tas visam paarvelk sviitru !