Divdesmit viens gads kopā: Pugačova un Galkins mīļi sveic viens otru jubilejā

16-11-2022

Arī Latvijā slavenais krievu šovmens Maksims Galkins, kurš šobrīd kritis Putina režīma nežēlastībā kā “ārvalstu aģents”, aizkustinoši apsveicis dzīvesbiedri, popdīvu Allu Pugačovu 21. attiecību jubilejā.

Par spīti daudzu nosodošajai attieksmei pret viņu laulību – Galkins ir par Pugačovu daudz jaunāks – mākslinieki pierāda, ka baumas par aprēķina laulību ir muļķības. 15. novembrī apti 21 gads kopš abu attiecību sākuma.“21 gads kopā. Mīlu tevi, Alla, šodien tāpat kā pirmajā gadā un vēl nedaudz vairāk,” Galkins ierakstījis savā Instagram lapā.

Ierakstu viņš ilustrējis ar foto, kur viņi kopā soļo pa skatuvi kādā no koncertiem. Attēlā viņš izskatās vēl pavisam jauns. Alla tērpusies baltā kreklkleitā, kas atklāj viņas slaidās kājas.Arī estrādes primadonna atbildējusi vīram ar apsveikumu: “Šodien ir mūsu svētki, mīļotais. 21 gads kopā. Paldies par ziediem, kurus atsūtīji Gaidu tikšanos. Atbrauc kaut uz vienu dieniņu,” raksta dziedātāja.

Pugačova un Galkins iepazinās viņas klipa “Быть или не быть” uzņemšanas laikā. Attiecības sāka vētraini attīstīties 2001. gadā, kopš 2005. Gada abi dzīvoja civillaulībā. Pugačovas un Galkina kāzas notika 2011. gada 23. decembrī.

Viņi ir dvīņu Lizas un Harija vecāki – viņus dzemdējusi surogātmāte.

Zināms, ka pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā pāris pārcēlās uz Izraēlu. Galkins atklāti nosodījis Kremļa režīmu un izteicis atbalstu Ukrainai. Viņš arī sniedzis koncertus, kuros vācis naudu ukraiņu bēgļu atbalstam. Šobrīd viņš sarāvis visas saites ar Krievijas Federāciju.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kādā tērpā sagaidīt 2023. gadu, lai naudas netrūktu līdz nākamajam jaungadam?

Septiņas pazīmes, ka tev piemīt ekstrasensoras spējas

loading...