“Divas stundas cīnījās, lai tiktu ārā.” Ģimenes namiņam Zosēnos uzkrīt koks

13-06-2019

Facebook

“Vēlamies lūgt līdzcilvēku palīdzību! Manas draudzenes ģimenei ir notikusi nelaime. Izstāstīsim visu stāstu, lai ir saprotams, kādēļ ir radušās šādas nepieciešamības. Stāsts ir ļoti bēdīgs, jo cilvēki ir zaudējuši visu DIVREIZ!

Pirms vairākiem gadiem ģimenes celto un loloto māju nopostīja uguns, māja nodega līdz ar pamatiem, bērnības fotogrāfijām, un visu, kas ģimenei bija!

Pateicoties pašvaldībai, draugiem, paziņām un nepazīstamiem cilvēkiem ģimenei tika saziedots viss nepieciešamais kā arī treileris, kurā apmesties vasarā (kur vēljoprojām atrodas nodegušās mājas pamati, jo diemžēl finansiālu iemeslu dēļ nebija iespēja to uzbūvēt no jauna), lai pieskatītu visu mūžu loloto dārzu, iegādātās vistas, zosis, trušus, lai būtu no kā iztikt.

Diemžēl šī gada 11.jūnijā, kad pāri Latvijai plosījās vētra, nelaime skāra šo ģimeni otro reizi, sadragājot viņu māju – treileri un pašus! Lielā vēja lauztajam kokam krītot tika traumēti draudzenes abi vecāki!

Lai izglābtos no nelaimes, ar kājas lūzumiem draudzenes tētis 2h ir cīnījies, lai tiktu laukā no treilera un sauktu kādu palīgā, lai izglābtu sievu! Sieva tika izvilkta ar specializētas tehnikas palīdzību pēc 3.5h.

Paldies, Dievam, traumas nav dzīvībai bīstamas, būs nepieciešams veikt operācijas un būs ilgs atveseļošanās process. Tas ko vēlamies lūgt – varbūt kādam ir treileris vai dzīvojamais vagoniņš, kas paśiem nav nepieciešams vai par mazākām naudām pārdodams, TV, mikroviļņu krāsns, “Jotul” krāsniņa, tējkanna.

Ja jums ir iespējams ğimeni atbalstīt finansiāli, lūgums ziedot uz zemāk norādīto konta numuru, vai sazināties telefoniski T. 28870159, par ğimenei nepieciešamajām lietām!” Facebook aicina Maira Freimaņa ģimenes draudzene.

loading...