Divas lelles un simt tūkstoši dolāru. Aizkustinošs un pārsteidzošs attiecību stāsts

24-01-2017

lelles1


Kādu amerikāņu pensionāru mūža nogalē sagaidīja milzu pārsteigums – 95 tūkstoši dolāru, kas bija paslēpti vienkāršā kārbā drēbju skapī. Vēl lielāks bija viņa šoks, kad sieva izstāstīja, kā šī nauda tur radusies, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Sirmais pāris bija laulībā nodzīvojuši 60 gadus, daloties itin visā, runājot par visu un neko viens no otra neslēpjot. Tomēr viens noslēpums, kā izrādās, tomēr bija. Vecenīte skapja augšējā plauktā slēpa apavu kasti, vienmēr atgādinot vīram, lai to nekad neatver un nejautā, kas tur iekšā.

Visus garos gados vīrs pat tā īsti neatcerējās par noslēpumainai kasti, bet reiz sieva saslima un ārsts brīdināja, ka viņa var arī neatveseļoties.

Mēģinot sakārtot skapi, večuks atrada ilgi nostāvējušo kasti un pienesa sievas gultai. Sieviete nolēma, ka pienācis laiks izstāstīt, ko tad viņa slēpusi visus garos gadus.

Atverot kārbu, izrādījās, ka tur iekšā ir divas adītas lellītes un naudas paka, kurā bija veseli 95 000 ASV dolāri. Vīrs nespēja noticēt savām acīm un pārsteigumā iekliedzās: “Kas tad tas?!”

“ Kad mēs laulājāmies,” atbildēja sirmā kundze, “Vecmāmiņa mani pamācīja, ka laimīgas laulības noslēpums ir izvairīšanās no tukšiem strīdiem.” Viņa ieteica: katru reizi, kad sadusmošos uz vīru, man jāklusē un jāuzada vienu lellīti.

Vecītis bija aizkustināts līdz asarām – tikai nieka divas lellītes pa visiem šiem gadiem! Tātad sieva dusmojusies uz viņu tikai divas reizes 60 gadu laikā. “ Mīļotā, tagad saprotu, kāpēc kārbā ir divas lelles, bet no kurienes visa šī nauda? Kur tu to ņēmi?”

“Ak, tā,” atbildēja sieva. “Tā ir nauda, ko nopelnīju, kad pārdevu pārējās lelles.”

nauda1

loading...