Divas izplatītas sieviešu kļūdas, kāpēc vīri daudz ko slēpj

29-06-2024

Foto – Pixabay

Diezgan izplatīta problēma laulībā ir tā, ka dialogs pārvēršas monologā. Sieva runā, dalās ar vīru savās domās un pārdzīvojumos, stāsta viņam par savu ikdienas dzīvi. Savukārt vīrs visas savas emocijas patur pie sevis, sievai neko nesakot.
Šķiet, ka tas ir normāli – pēc dabas sievietes ir runīgas, bet vīrieši – klusējoši. Taču harmoniskām attiecībām jābalstās uz sarunām un dialogiem, un, ja viens no partneriem pastāvīgi klusē par savām vēlmēm vai pārdzīvojumiem, tas nevedīs pie nekā laba.

Ģimenes psihologi ir identificējuši divas sieviešu kļūdas, kuru dēļ vīrieši viņām neko nesaka.

Pirmā kļūda ir izmantot nelielas vīra atklāsmes pret viņu. Viņš ir atzinies par kaut ko apkaunojošu, atvēris sievietei sirdi. Un viņa tā vietā, lai izturētos ar sapratni, piedāvātu risinājumu variantus – sāk viņu nosodīt vai, vēl ļaunāk, izsmiet. Īpaši smagos gadījumos sieva var dalīties atklāsmē ar draudzeni vai mammu. Un vīrietis šādā gadījumā ātri saprot: labāk klusēt.

Otrā kļūda – mēģinājums “pieķert” vīrieti. “Jā, viņš ir gatavs gulēt ar katru sievieti, ko satiek!”. Taču tajā pašā laikā sieva nesaprot, cik liels spēks ir dēmoniem, kas dzīvo viņa ķermenī. Ja vīrietis nonāk pilnīgā kontrolē, viņš nepārstāj domāt par citām sievietēm. Viņš iemācās to darīt diskrēti.

Situāciju var labot, pakāpeniski pārliecinot vīru, ka viņam ir droši apspriest savas vēlmes. Un pamazām vīrietis sāks sevi atklāt – slāni pēc slāņa. Un tad visas problēmas ģimenē var atrisināt.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Desmit “slikto zēnu” iezīmes, kas patīk sievietēm

Septiņi iemesli, kāpēc precēts mīļākais vienmēr lauž solījumus

Ar skaistām acīm nepietiek! Ko sievietē meklē nobriedis un adekvāts vīrietis?

Vīrietis tevi mīl, bet neciena. Septiņas smalkas pazīmes