Divas bezbailīgākās zodiaka zīmes. Par viņiem radušies varoņstāsti!

17-02-2018

auns_lauva


Drosme piemīt mums visiem, bet divas zodiaka zīmes ar to apveltītas īpaši dāsni. Kuras tās ir?

LAUVA
Apkārtējiem Lauva šķiet pievilcīgs un interesants. Lauvas labprāt dalās savā sirds siltumā, uzmanībā un atbalstā. Un tikai tāpēc, lai gozētos vispārējās uzmanības saulītē – tas viņam ir vitāli nepieciešams. Lauvam vienalga, vai par viņu sajūsmināsies, vai uzskatīs par nelabojam skandālistu. Galvenais – par viņu runās.

Lauvas ir bezbailīgi, ar lielu gribasspēku apveltīti cilvēki, kuri prot iegūt sekotājus un iedegt citos dzirkstelīti, pašiem saglabājot līdera lomu.

Lauvas var pakļaut jebkuru: viņi ir pārliecināti, taisnīgi un stipri.

Šajā zīmē dzimušie ātri parāda, ko prot un uz ko ir spējīgi. Viņiem patīk debates un sacensības. Nekad nesamierināsies ar otršķirīgu lomu, jo ir dzimuši līderi.

Ja Lauva ievēro, ka ir pārvērtējis savus spēkus, prasmes un spējas, viņš aši patversies aiz kāda “dūmu aizsega”.AUNS
Auni ir iekarotāji, kuriem patīk arī komandiera gods. Viņu dzīves mērķis ir pašapliecināties. Apkārtējos Auns tiecas pārtaisīt tā, lai pašam būtu ērti ar šo cilvēku dzīvot, draudzēties vai sadarboties.

Auni ir jūtīgi, ātri apvainojas un var kļūt pat raudulīgi! Tai pašā laikā var būt parupji, uzstājīgi, drusku cietsirdīgi.

Ja Aunam tiek uzticēts kāds uzdevums, viņš acumirklī par to “iedegas”, pēc tam viņam viss apnīk un, lai viņš novestu līdz galam… Tikai bailēs no nošaušanas!

loading...

3 Comments

 1. Liene 18.02.2018 at 12:07 - Atbildēt

  Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno Dzeltenā Suņa gadu!

 2. Daila 18.02.2018 at 14:06 - Atbildēt

  Laime tikais izredzeti,vis cits
  ir smags darbs,bet ja nav ko est vajag domat tikais 30 ooo eyro, un tad vis bus godigi.

 3. Meitene 27.10.2018 at 08:35 - Atbildēt

  😊😊