Divām horoskopa zīmēm pavasarī vareni veiksies naudas lietās, prognozē slavenais Globa

07-03-2020


Katrs cilvēks sapņo par finansiālu stabilitāti. Slavenais astrologs Pāvels Globa prognoze, ka divām horoskopa zīmēm šajā pavasarī ļoti veiksies tieši naudas lietas: zvaigznes sola reālu iespēju kļūt turīgam.
Kuri ir šie veiksminieki?

Vēzis
Pragmatiskajam Vēzim līdz šim, iespējams, nekādi neizdevās nostabilizēt finanses, bet jau no 9. marta dzīve sāks mainīties uz labo pusi, sola Pāvels Globa.

Daudziem šajā zīmē dzimušajiem Vēžiem, jo īpaši tiem, kuriem ir pašnodarbinātā statuss, ļoti labi izdosies dažādas ar naudu saistītas lietas. Jebkurš līgums nesīs lielu peļņu, un, ja Vēzis laikus ieguldīs daļu nopelnītā pelnošos pasākumos, naudas plūsmai nebūs nekādu ierobežojumu.

Astrologs paredz, ka arī pārējiem Vēžiem veiksies gluži labi, jo iespējams pakāpties pa karjeras kāpnēm un saņemt algas pielikumu jau pavasara beigās. Svarīgi datumi, kad nedrīkst palaist garām labas iespējas, ir 12. marts, 21. aprīlis un 16. maijs.

Zivis
Otrā finansiāli veiksmīgākā horoskopa zīme šajā pavasarī būs Zivis, kurām jau sen bija laiks sasniegt finansiālu labklājību, traucēja vien bailes no pārmaiņām, kas vispār stipri bremzē šīs zīmes attīstību, apgalvo Globa.

Talantīgās un mērķtiecīgās Zivis jau sen sapratušas, ka laiks kaut ko mainīt, tāpēc jau marta sākumā veikušas vairākas darbības, kas vērstas uz finansiālā stāvokļa uzlabošanu.

Zvaigznes sola, ka 11. martā Zivīm tiks izteikts kāds ļoti izdevīgs piedāvājums, kura piedāvāšana atvērs spēcīgu naudas
plūsmu. Par naudas trūkumu varēs aizmirst pilnībā.

Zivīm nāksies parādīt visas savas stiprākās puses – talantu, izlēmību, šarmu un neatlaidību, iesaka astrologs. Svarīgi saprast: visu vai neko, nāksies riskēt, bet šis risks būs tā vērts!

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Kāds būs šis gads katrai horoskopa zīmei. Slavenā astrologa Pāvela Globas prognozes

Šīs trīs horoskopa zīmes baudīs īpašu zvaigžņu labvēlību līdz Pilnmēnesim, prognozē astroloģe Globa

Trīs horoskopa zīmes, kas ir īsti eņģeļi savu tuvinieku dzīvē

loading...

1 Comment

  1. basv 10.03.2020 at 00:37 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!