Dienesta romānu horoskops. Šīs zodiaka zīmes bieži sāk attiecības darbā!

14-11-2020

Daudzi pāri iepazīstas darbavietā, jo kopā strādājot var labi iepazīt otru cilvēku. Turklāt darbs aiznem lielu mūsu dzīves daļu.

Astrologi uzskata, ka dažas horoskopa zīmes ir vairāk tendētas uz tā sauktajiem dienesta romāniem nekā citas.

Kuras tās ir?

Skorpions

Pateicoties darbam, īpaši, ja strādājat kopā ar ārzemniekiem, jums būs iespēja mēneša otrajā pusē sastapt cilvēku, kurš piedāvās jums iepazīties tuvāk.

Jūs pieņemsiet šo piedāvājumu, jo jums tas patiks no pirmā acu uzmetiena, lai gan jūs par to neko nezināt.

Visticamāk, šis cilvēks būs ļoti interesanta personība, kura, bez visa cita, apzinās savu noslēpumainību.

Turklāt vīriešiem ir lielāks risks iesaistīties attiecībās, jo viņi, kā lieli ideālisti dabā, meklēs ne
tik daudz kaislīgu romāniņu, cik īstu mīlestību.Auns

Jūsu zīmi, Auni, arī sagaida dažādi satraukumi un negadījumi mīlas frontē. Iespējams brauciens, kurā jūs izmantosiet jebkuru iespēju, lai varētu flirtēt. Bet esiet uzmanīgs, ja vēlaties saglabāt savas mīlas attiecības slepenībā, īpaši saistoties ar Mežāzi vai Skorpionu, jo galu galā par to viss būs zināms visiem.

Sievietēm sekmīgas savienības izveidei būs jābūt prāta elastībai, bet vīriešiem tādas īpašības kā intelekts un komunikācija nāks tikai par labu.

Strēlnieks

Šis periods ir lielisks romantisku attiecību veidošanai, bet tikai tad, ja tu proti kontrolēt savas emocijas.

Mēneša laikā jūs veltīsiet vairāk laika sarunām nekā darbam.

Jūsu uzmanību piesaistīs pievilcīgs cilvēks, kurš izrādīs par jums zināmu interesi. Un, kad jūs to pamanīsiet, jūs viņam spersiet soli pretī.

Iespējams, mēneša vidū jūs burtiski nonāksiet mīlas virpulī vai vismaz jums būs spēcīga vēlēšanās paflirtēt. Un tas, vai jums izdosies iekarot iepatikušās personas simpātijas, būs atkarīgs no jūsu iniciatīvas.

Ja esat precējies vai ilgstošās attiecībās, jūs nevarēsiet izvairīties no greizsirdības, jo jūs ar savu partneri atradīsiet iemeslu apsūdzēt viens otru nodevībā.

Vērsis

Jūsu darba laiks būs diezgan rosīgs, tāpēc, ja jums patīk kāds kolēģis, jums būs pietiekami daudz iemeslu sākt romānu, par kuru nākotnē varētu pat uzrakstīt veselu grāmatu. Ja jūsu profesijai ir radošs raksturs, ievērojiet, ka jūsu darbību cieši novēro un novērtē kāds, kurš nav jūsu tiešais kolēģis un kurš mēģina ar jums iepazīties darbā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs pievilcīgākās un šarmantākās horoskopa zīmes. Valdzinājums bez robežām!

Uzmanību! Šīs horoskopa zīmes var ar prieku gaidīt DECEMBRI

Kā gūt panākumus katrai zodiaka zīmei? Horoskops divos teikumos

loading...